Herbicidi u kukuruzu

Nagradno pitanje ... šta nosi ovo čudo u kukuruzu >5listova :osmeh:

IMG_20160506_101316.jpg
 
Moze pomoc? Kada je najbolje primeniti Monsun, kukuruz ima 4 lista, tera peti ali je visok 5cm. A imam i kukuruze koje je tukao led pa moraju da se prvo oporave.
 
To sigurno nije korov!:osmeh: Vise lici na neko zivo bice!:haha:
Jbt ja u zivotu tako nesto nisam video! Ce da ti vesa kukuruz:haha:

- - - - - - - - - -

@pidikanac. Ja samo dva put od kad sejem i prskam kukuruz, prskao sam sa Nikosulfuronom i rezultat je bio ravan sa nulom! A i tada pre mnogo god. koristio sam ga jer mi je nestalo Tarota! Moje iskustvo govori da je nikakva a.m.!
@Pedja-z Da, mix Colosseum i Monsoon! Pisao sam na 304 strani!
 
Moze pomoc? Kada je najbolje primeniti Monsun, kukuruz ima 4 lista, tera peti ali je visok 5cm. A imam i kukuruze koje je tukao led pa moraju da se prvo oporave.
Ja sam ga prosle godine koristio u 8 listu tako da je mozda bolje sacekati jos list-dva taman da i korovi svi poniknu pa ih onda saseci u korenu!
 
Nemoraš pratiti! Ako narednih 7dana bude sunčano i toplo,biće zaje...balo vek,ako bude hladnjikavo,može dikamba da zataji,al to nema veze sa kišom :ppozdrav:
Pre 10 dana sam oprskao nesto malo kukuruza Agrodimarkom/Dikamba. bilo je lepo vreme dva dana pa udarila kisa i prskanje nije najbolje uspelo evo poponac se budi a i palamida.
 
I ja ga trazim evo 3-cu godinu zaredom.Meni je receno da je zabranjen!!!

2014. sam radio sa celebrity-jem i bio extra zadovoljan. 2015 nisam uspeo da ga nabavim prestao da se proizvodi, kažu da sam se javio malo ranije mogli su naći neke stare zalihe. I od onda sam prešao na principal plus, vrlo sličan preparat. I on je odradio dobar posao prošle godine a uzeo sam ga i za ovu...
 
Danas sam prskao kukuruz uglavnom u 5 listu,mada ima i sa 4 ali ima neki i 6 u fiseku... Kombinacija je 0,4 lit Coloseum + 0,4 lit Bonaca po hektaru(dominira samonikli suncokret,tatula,stir i kerece grozdje) Drugu parcelu sam radio Chef + Nikogan tu imam i sirak i cicak,prva godina u zakupu! Kukuruz je za 2 dana bez kise povratio boju,samo sunce i to je to...
 
Narode, sta mislite o kombinaciji Callisto i Talisman? Imam pomalo sirka do komsija, malo tatule i suncokreta, ali najveci problem mi je palamida.
 
I ja sam pitao pre par dana pa niko ne odgovara.Sta mislite o kombinaciji Plamen+Talisman.zasad samo sirak izasao drugih trava nema kukuruz 4 list?
 
Nazad
Vrh