Hattat

Jel bio servis? Moj dimi kad se da gas ko i svaki Perkins ali to traje par sekundi.
 
Kod njega je motor EURO 0 što znači da može da troši D2, a to što dimi je zbog lošeg goriva. Na još nekoliko traktora sa takvim motorom je bio takav "problem" i kad se sipa EURO dizel nema više tog dima.
 
Evo da u odgovarajucoj temi odgovorim na pitanje clana Kish Roberta kako se pokazao traktor Hattat a 110. Daklem traktor je kupio moj jedan jako dobar prijatelj pocetkom leta nesto malo pre zetve i od tada ima 150 radnih sati. Traktor mu sluzi za teske operacije znaci tanjiranje,oranje,setvospremanje,i po nekada radi transport. Mnogo su zadovoljni sa masinom za sada,motor pun snage vrti se kao zvrk,hidraulik je precizan,menjac isto precizan,reverzer,jako dobra stvar,kabina tiha i komforna.Od opreme ima sve(klima,kompresor,dva dupla izvoda za hidraulik,dvikruznu i jednokruznu vazdusnu instalaciju,najsire gume,i prednje tegove). Vuce Consum-ovu v tanjiracu od 28 diskova,Vogel Noot l950 trobrazni ravnjak a za prolece ce dobiti setvospremac od 3,6 metara. Za potrosnju nisam pitao. Vreme ce pokazati svoje nakon par godina eksploatacije ali moje misljenje je da je traktor jako dobar.
dscf1023sy.jpg
 
Evo i makine po završetku sezone, osim onoga sa klimom nije bilo drugih problema. Dobio je danas još jedno pranje. Ima nešto ispod 400rh, ali nije stigao baš na počekat sezone neke operacije je preskočio.

5af5t2.jpg
 
da li neko zna trenutnu cenu a11o ,da li je bilo promena? moj rodjak ga je kupio prosle god(32000e) pred jesen ,napravio je 150rs i pun je hvale,vuce vn1020m .
 
Narode,juce sam na sajmu gledao Hattat traktor,vocarski model A80B,svideo mi se na oko i na karakteristike,lepo radi kad se upali... itd... Zanima me da li neko ima vise iskustva sa tom makinom i da li ima kvarova,kakav je servis. :)
 
Narode,juce sam na sajmu gledao Hattat traktor,vocarski model A80B,svideo mi se na oko i na karakteristike,lepo radi kad se upali... itd... Zanima me da li neko ima vise iskustva sa tom makinom i da li ima kvarova,kakav je servis. :)
Koliko je para bio na sajmu taj voćarski model, nekako sam ga zaobišao u žurbi.
Ovo je link našeg zastupnika ali se vidi model bez kabine, opasno izgleda kad ima kabinu http://image5.sahibinden.com/photos/77/02/14/big_122770214bzr.jpg
, inače snaga je od 50 do 80 ks.
https://www.butobu.rs/members/business_catalogs/doc_f4e802f76ecd8a81ca37d04b5dcf44b3.pdf
 
23880 eura,e sad,dal' je cena sa PDV-om ili nije,neznam ti reci,iskreno,zaboravio sam... :) Meni bi bas odgovarao bez kabine zbog rada roto sitnilicom u plasteniku
 
Nazad
Vrh