Hattat

To sto je bio problemcic nije problem,desava se.PROBLEM bi bio da servis nije odradio reklamaciju na vreme i kako treba.Dobar servis jako puno znaci.
 
Neki su pitali kakav je u transportu, u svakom slučaju je sporiji od rusa ali lepo vuče dve pune zmajevke po njivi - bilo je naravno suvo. Osim u poslednjem stepenu prenosa kada mu je u principu teško (mada može uz veliki zalet) u svim ostalim brzima mogu da se vuku prikolice bez problema.
 
Evo ih i kod nas.

vrd5lk.jpg
 
Samo još fale Mič Bjukenon i čuvarke plaže na tornju i doživljaj oranja bi bio potpun.
 
Nisu ni oni blesavi da uteraju traktor u pravo oranje pa da ne može da vuče taj plug.
 
Poslednja izmena:
Skoro sve prezentacije se odrzavaju na unapred pripremljenom zemljistu , pa i Case drzi svetski rekord na takvom terenu.
Kod ovog traktora jedino sto mi se ne svidja je ajnslag nesto mu bas mnogo treba za okretanja na ovratinama , bar na ovo snimku tako izgleda.
 
Jeste, jedan je skoro isporučen u Šid ali nisam pitao kome ako te interesuje pitaću ko je vlasnik.
 
Ne interesuje me nista licno,nego ga lepo videti u koloni. :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Ne interesuje me nista licno,nego ga lepo videti u koloni. :ppozdrav:
 
Evo jednog podatka u vezi potrošnje potrošio je oko 1100 litara ED za 270 radnih časova, uobičajni poljoprivredni radovi bez oranja.
 
Da li neki od ovih traktora radi nesto ove jeseni?Kako su vlasnici zadovoljni traktorom,mane,pohvale,kabina,menjac,hidraulik?
 
Šalim se kod nas je sejao žito, bacao veštak i bio u malo u transportu tokom vršidbe kukuruza. Za sada zadovoljni.
 
Ima jedan "rekorder" iz Bođana, za tri meseca napunio 500 radnih sati na modelu A110.Do sad još niko nije toliko intenzivno koristio ove traktore, a ovaj za sad radi samo sa balirkom.
 
Nazad
Vrh