Gume

Шта мислите каква је разлика између предњих гума са три линије и оне такозване чоколаде за Фергусона 6.00.
 
Trayal nemoj. Meni je 533 dosao sa njima uzasna guma. Petlas je neko pitao. Imam na turcinu njih. Cim stoji 2-3 dana uleze se i onda prvih par km skakucu. Kada se vozi iz dana u dan nema problema. Kada mu budem menjao gume uzecu Michelin jer sve ovo drugo ima neke nedostatke.
 
Na traktoru imam prednje gume 380/85-24, i stražnje 520/70-34. Stražnje gume su gotove, moram ih mijenjati, ali su mi i preširoke, a prema tvorničkim podacima, odgovaraju gore 460/85-34. Sad je pitanje dal te gume mogu na ovu felgu? Na njoj je oznaka 2DW15L34 10 3 08 L 1. Bio bih zahvalan na odgovoru ako se netko kuži u to...
W15 je oznaka sirine felne... ima po sajtovima potrebne ''w'' sirine za dimenzije i preporucljive i one koje mogu proci...
 
Kod mene na 4755 su radijalne sa unutrasnjom, i kako su unutrasnje bas kvalitetne, stalno se bez razloga buse, onda sam zadnji put kad se izduvala zadnja guma napravio platnu gumenu i metalnu stegnio ventil od unutrasnje na felnu da ne curi vazduh oko njega, i naduvao eno godina prodje a moja home made tubeleska drzi...
 
Ima ih kod nas u Hr, a ove sam uzeo u Sloveniji jer su tamo bile jeftinije.
600€ komad s PDV-om i dostavom.
 
Nazad
Vrh