Gume

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.267
Sta reci nego GUME:haha:
Koje su za sta,koja marka,koliko palatana,radijalne ili dijagonalne... lose nove ili dobre polovne... :sta:

Jel ima negde u Sremu neko da vulkanizira-protektuje gume,meni treba za prikolicu da se 2 prelepe novim sarama :ideja:

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.142
Ja otkako radim sa zmajevkama jos nisam kupio nijednu novu gumu! Sve same polovne!
Na traktoru je drugo! tu kupujem iskljucivo nove i to pazim na marku! Koristim samo barum i stomil!

~Kiki~

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2008
Poruka
2.480
U NS našao 195/80x16 (7.5x16 naravno ne balonke) sa PR16 za 1500 din od kamiona naravno (polovne ) , 8kom za 10000din ! :cao:

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.118
North ARMY je napisao(la):
Jel ima negde u Sremu neko da vulkanizira-protektuje gume,meni treba za prikolicu da se 2 prelepe novim sarama :ideja:
Ima Kole u Sremskoj Mitrovici, od njega sam nabavljao nove Rekordove balonke sa greškom. Greška je bila u fabričkoj rupi na boku gume koju on ušije u dva unakrsna sloja i onda preko vulkanizira, ljudi su mislili da to ne može da drži, a eno ja tako vozim na obe moje prikolice :D Cena 4000 din/kom, a nova 12000 :bravo: pa ti vidi, inače radi i protektovanje.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.267
e protektovanje treba,mi smo imali u selu vulkanizera koji je radio na tu foru sivenja i prelepi pa tome nije bilo veka samo je propao jer je otvorena jos jedna radnja a sad se svi hvataju za glavu sto zeljko ne radi vise,sad radi neki finiji posao kod brata u firmi
imam 2zadnje celave a imaju puno platana pa reko protektovati i da drze jos koju godinu
cugi jel imas broj??

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.118
Imao sam u onom telefonu što sam pregazio jesenas, a imam i na nekom papiriću zapisano samo ko zna gde je... ::sramota::, bude on u Rumi na vašaru tamo iza leđa benz. pumpe gde su Cigani sa onom gvožđurijom, ako dolaziš trećeg naći ćemo ga :ppozdrav:

Maestro

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Mar 2009
Poruka
1.579
Postovanje forumasi,

vidim puno pitanja i odgovora. Posto sam nov samo jedno pitanje za sada:

Da li neko ima polovne (upotrebljive) zadnje gume za IMT 533? Imam
prijatelja kome su se skoro raspale, a nema lovu za nove. Hocu da ucinim
dobro delo i da mu pomognem. Da ga "castim" sa novim bilo bi previse!
Spreman sam da dobrocinitelja castim dobrim ruckom! :ppozdrav:

Pozdrav Maestro!

Maestro

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Mar 2009
Poruka
1.579
North ARMY,
pa ti si pravi i mnogo si brz - za svaku pohvalu. nalazim se u blizini Beograda, tako da nismo mnogo daleko. Ako nesto iskrsne molim te pusti e-mail, pa da se cujemo i vidimo.
Maestro

Maestro

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Mar 2009
Poruka
1.579
Army,
hvala jos jednom na brzini, mozes da posaljes telefon i ime coveka
kao privatnu poruku, bas ne moraju svi da vide, ili kao e-mail?!
Hvala na pomoci. Popicemo pice, a i vise! :ppozdrav:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.267
ma ne treba vise nista od pica,aj sutra dok nabavim broj :cao:
znam coveka ali jbg stariji je od mene pa nem broj sad :(

ma nacemo 2 gume bre ::namigivanje:: :ppozdrav:

Sale

Član
Učlanjen(a)
20 Maj 2008
Poruka
807
Mislim da Čugi pomenu nove ali neka druga klasa jeftinije .Da li jos neko zna gde se mogu naći takve gume .Kupio bih dve zadnje za Rusa 16.9.

Vrh