Gume

Bolje jos 10 000 i uzmes Cultor ili Mitas, moje je misljenje. Zatim imas troskove brze poste sigurnih 1000 po gumi i naravno da li je to I klasa, da li se dobija garancija?
 
Meni to treba Za imt jednoosovinku, nabio Sam balonke na njenje felne a unutrasnje mi ostale 7.00 16 I kad se napumpaju dodju dosta tanke I kako se buse, Muslim da bi mogla I 15.5 her to nije neka razlika?
 
Zasto bas Rekord, mislim da ta fabrika ne radi? Ili mozda gresim, svejedno, neko ce detaljnije objasniti?
 
Poslednja izmena:
Zna li neko gde bi u Zrenjaninu ili Novom Sadu mogao naci Rekordove gume 12,4-24 ?
Sta ce ti rekord, ja sam imao na torpedu napred i brzo su se potrosile, istina opet sam uzeo rekordove ali 12.4 24 za probu. Kvalitet mi se ne svidja jer su izgleda dosta tvrde pa ce se lomiti šara. Prati po oglasima možda ima nešto ali 12.4 24 retko ima bilo koje marke, znam dok sam ja tražio da kupim.
 
2007-me sam kupio jednu Rekordovu prednju gumu 7.50x16 vodilju-šinastu,za IMT 577 koji se od 2011 koristi samo za transport,i eno guma je Bog-Bogova nepunih 7 god. Negde 2010-te sam kupio i drugu prednju gumu i ta je ekstra. Kakav im je sad kvalitet i ko ih proizvodi ne znam ali da moram kupovati,opet bih uzeo Rekordove. Naravno pod uslovom da su istog kvaliteta kao i pre. Inače za onu drugu,naknadno kupovanu mi je član Ida uljma,ako se dobro sećam,puno pomogao tako što je rekao da ih ima kod nekog vulkanizera u Alibunaru (nigde ih nije bilo osim tamo). Naravno broj telefona vulkanizera sam izgubio ali nadam se da sam makar malo pomogao.....
 
Kolika je razlika?? Isplati li se otici tamo za 2 gume za Rakovicu... Ovde su oko 25.000din bile sad neznam mozda jos poskupele... Zna li neko koliko negde drugde kostaju 14.9-28 gume Cultor??? Da uporedim malo cene...
 
Budu na vašaru kako Dobrodol i reče.Čim se siđe sa nadvožnjaka oni stoje pored puta,ne mogu se promašiti.Ćiro izguglaj broj na netu i pozovi ih.Prošle nedelje sam kod njih kupio spoljašnju i unutrašnju gumu 9,5-24 i u odnosu na lokalnu prodavnicu uštedeo 4.000 dinara na razlici u ceni.
 
Pa to nije mala usteda!!!!! Moracu da pronadjem i ja broj telefona pa da pozovem... Moram da kupim gume a kupujem ih vec dugo!!! Uvek nesto prece!!! ::sramota::
 
Nazad
Vrh