Gume

Na kinezu sam promenio zadnje gume na 2500 sati i sara je bila na 30 - 40% i stavio sam mitas made in srbija. Za 900 sati su dosle na 50%, bas sam razocaran kako se brzo trose...

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Zadnje su bile da nekazem na 50% prednje sam okretao i olizane su znaci nema sare..sad videcemo ove kako ce se pokazati..navodno te kineske su pune plastike pa zato se tako brzo pojedu..a opet ruske mi se nisu namestale one imaju duplo vecu saru al su 10cm vislje od ovih standardnih..
 
Gume 540/65-30 obimo odgovaraju gumama 16.9-30? Moraju i uze felge da se stavljaju?
 
Kupio Sam za rusa 952RM felne I gume zadnje 13.6 r38 koje bi bilo najoptimalnije da stavim napred felne I gume zbog prednje vuce hocu medjurednu obradu da radim snjim fabricki su napred 24 a nazad 34 ?
 
Kupio Sam za rusa 952RM felne I gume zadnje 13.6 r38 koje bi bilo najoptimalnije da stavim napred felne I gume zbog prednje vuce hocu medjurednu obradu da radim snjim fabricki su napred 24 a nazad 34 ?
Nisu mi poznati ruski traktori, ali ako se u konkretnom slučaju radi pogonu na sva 4 kotača, gume moraju biti usklađene u promjerima odnosno u opsegu. Za odrediti koje prednje odgovaraju stražnjima 13,6 r 38 trebalo bi znati pune oznake ili promjere (opsege) originalnih stražnjih i prednjih guma. Neadekvatan izbor dimenzija ima štetne posljedice, a kao najgora može biti stradavanje prijenosa na najslabijem mjestu.
 
Толерише се 2 % по упутству. А и има ламеле тако да највећа хаварија може бити картер испод мотора ако се расклима кардан.
Имали смо скоро у фирми таман пилот стигао до 9-те брзина кад оно лом....
 
Ja sam namestio na kineza bkt gume..zto je drugi traktor naspram kineskih guma..milina za voziti neskace, mekana guma tiši je u kabini spremao vukao prikolicu sruboca grebe uzbrdo samo tako
Je al kad imam u toj klasi cultor i taurus i mitas onda mi se čine nekako plastične.
Slabo ore s njima kližu puno.
Koliko sam ih platio zeznuo sam se.
Po meni ne opravdavaju cijenu.
Ali da su bolje od dijagonalnih jesu.
 
Na koliko pumpate tubeles radialne gume na kombajnu, kada je zakacen heder i pun bunker? Gume su 620-75R32?

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Od zimus je počela da upušta.Kada sam primetio duvao sam je na 2-3 nedelje a u zadnje vreme na 10-tak dana .Nije guma ali je felna na MF .Jedva smo našli gde pušta .Kao da je farba držala da ne pušta.

 
Nazad
Vrh