Gume

Ima li netko iskustva s Dunlop gumama? Konkretno 205/55-16, ljetna.
Ovo mi djeluje kao povoljna kupnja.
 
Ima li netko iskustva s Dunlop gumama? Konkretno 205/55-16, ljetna.
[/URL]
Ovo mi djeluje kao povoljna kupnja.

Имам такве 195/65 R15 већ две године и могу ти рећи да сам задовољан...

На добром путу су баш тихе, ауто стабилан и у односу на зимске приметно мања потрошња.
Када је лошији пут, мало су "тврђе" па то може некоме да засмета.
 
Samo da dot nije star.
Ja imam continental a na kombiju mischelin jedne i druge su top nije džaba što su skuplje.
 
Ima li netko iskustva s Dunlop gumama? Konkretno 205/55-16, ljetna.
[/URL][/URL]
Ovo mi djeluje kao povoljna kupnja.
Ja sam ih vozio u dimenziji 225/45 17, bio sam zadovoljan, čak možda bolje i od Bridgestonea meni koje već druge vozim slučajno i one imaju toliko loš protok vode, ovako su dobre i drže se i sve, ali aquaplaning užas. Od mene preporuka za Dunlop.
 
Gde ima u ovom delu Banata ko radi kvalitetno vulkaniziranje traktorskih guma? Imamo jednu vucnu od traktora, nije stara i trula, pa mislim da mozda bi mogao ko se razume da "spasi", posto je pukla - izmedju 3 ripne, t.j. 2 pukotine ima. Znam da je bio rec o jednom majstoru iz J. Backe, mozda cak iz Srema, moze i njegov kontakt, ali ako ima u ovoj okolini, jos bolje! Hvala unapred!
 
Nemoj samo da te iznenadi cena vulkaniziranja, kolega platio 50 evra za jednu pukotinu

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Pošto je kod vas demontaža i montaža traktorskih guma kod vulkanizera? Ja sam nedavno platio 4800 din. za zamenu sve 4 na rusu (da skine stare i stavi nove gume), pa mi se činilo da je to malo skupo, al' sad opet možda i nije kad vidim koliko npr. zidari traže za njine poslove...
 
Vulkanizerska radnja Crvena Zvezda Sremska Mitrovica.Cena beše 20% od cene nove gume pre 10-ak godina, moguće da je sada dosta skuplje ali čovek kada uradi tu više nema problema.
 
Dulka, ja sam danas preuzeo gume, posalo ih u Vrbas firma Pneutech (tako kešto) ,ljudi su odradili posao profesionalno, kod nas u okolini nema majstora za to! Čoveku poslao slike, video da može da odradi, sve rešio telefonom... Moja preporuka... Imam broj ako ti treba javi
 
Hvala! Na zalost ispostavilo se da je guma iako nije mnogo stara (proveri cu da napisem tacno godiste) "trulava" jeste... Stize najobicnija zamena (i najjeftinija), u vidu trayal, 19700 sa pdv (Sulok), posto je i druga takva... Drugacija bi bila situacija, ako bi menjali obe. Ne secam se tacno koje godine su kupljene nove, ali se secam da je bilo 17500 u ono vreme... Radi se o 12,4 r28.
 
Dulka, ja sam danas preuzeo gume, posalo ih u Vrbas firma Pneutech (tako kešto) ,ljudi su odradili posao profesionalno, kod nas u okolini nema majstora za to! Čoveku poslao slike, video da može da odradi, sve rešio telefonom... Moja preporuka... Imam broj ako ti treba javi
Мора да си се са Дејаном чуо они раде све на гумама. На камионске лепе газећи слој, мени су већ неколико тракторских гума одрадили да се прво није познало, а друго те гуме се још котрљају на тракторима. Исто све препоруке за фирму Пнеутеч.
 
Ja to sam premontiram.Jedino ne mogu prednju gumu od kombajna pošto ima dosta debeo falc pa nosim na demonterku.
 
Nazad
Vrh