Gume

Jbg uzeo sam ozka na preporuku vulkanizera. Za ove druge ne garantuje, a kaze da je ozka najbolja u tom cenovnom rangu. Izaslo me 71000 sa montazom dve gume 13.6 28
 
Da li je neko narucivao gume preko neta ? Konkretno internet prodaja guma sajt? Treba da uzmem za auto ali lokani zastupnici jednog brenda nisu bas raspolezeni za saradnju.
 
Da li je neko narucivao gume preko neta ?
Jа јесам неке зимске, али не на "Интернет продаја гума". Просто звао, распитао се за њихово "лето изделаве" и наручио пар к'о да наручујем било коју робу преко Нета. Донео их курир, са додатним фискалним рачуном продавнице, намонтирао код вулканизера, дефеката ио рекламација није било и то је то.
 
Ja sam na kineza stavio sve 4 bkt naspram orginal kineskih guma razlika ogromna..puno udobniji traktor..sad ove cultor nez drugar je na 549 stavio cultor isto kaze da je dosta udobniji traktor..
 
Da li je neko narucivao gume preko neta ? Konkretno internet prodaja guma sajt? Treba da uzmem za auto ali lokani zastupnici jednog brenda nisu bas raspolezeni za saradnju.
Ja sam kupio, veoma profesionalno, sutradan su mi stigle gume i ponovo cu kada bude trebalo. Lokalni trgovci nemaju kompletnu ponudu a kada se naruči košta skuplje, ubedjen sam da mnogi naručuju na IPG :)
 
Koje zadnje gume bi mi preporučili za 577 bez prednje vuče? Najjeftinije su Cultor 12.4-36 i 13.6-36 dijagonalne, oko 38k, hiljadu gore-dole. Dok je 13.6-36 radijalna Cultor 45k, sve su 6 PR. Jedino je 12PR Mitas 12.4-36 koja je 47k.
Uopšte nisam pametan šta pazariti. Najteže što traktor nosi je Rau 660l prskalica i 6redna Olt sejalica.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Sta to radi samo lake radove ili sve ?
Ako samo lake onda mozes 12.4, ako radi vise poslova bolje 13.6.
Mada pre bih uzeo 13.6 vece su i lepse. 12.4 imam na 560 zbog repe.
 
Sedmica radi sve operacije, od početka do kraja godine. Za oranje i spremanje ima široke točkove. Zaboravio sam cisternu od 3500l, koju često vuče.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Šta bih dobio radijalnim gumama? Mogu da izdrže niži pritisak, bolje prijanjanje na tlo i veća udobnost?
12k je razlika između Cultor dijagonalih i radijalnih za par, što nije mnogo.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Koje zadnje gume bi mi preporučili za 577 bez prednje vuče? Najjeftinije su Cultor 12.4-36 i 13.6-36 dijagonalne, oko 38k, hiljadu gore-dole. Dok je 13.6-36 radijalna Cultor 45k, sve su 6 PR. Jedino je 12PR Mitas 12.4-36 koja je 47k.
Uopšte nisam pametan šta pazariti. Najteže što traktor nosi je Rau 660l prskalica i 6redna Olt sejalica.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ja bi radijalne mekše su ljepše je raditi po jamama.
Ja na 12.4 obične izletim iz sica na 560.
Tako da ću i te mjenjat
 
Sta ce raditi traktorom po jamama,jamariti jazavca I lisicu

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh