Gume

Ove što sam ja gledao imaju takvu šaru kao čokolada. Gledao sam neke 9.00-20, polovne, bile su na kamionu, ne verujem da su starije od 5 ili 6 godina, a deluju da su stare 30 ili 40. Nekako mi ne deluju kvalitetno.
 
Širina felne gde naleže guma na 20.8 r38 je 18" (457mm)a felna za gumu 18.4 r38 treba da je široka 16"(406mm) ako sam iskopao tačne podatke.Hoce čovek da kupi felne od mene i da montira uze gume na njih pa me pita da li to može tako a ja stvarno nemam iskustva sa time.
Može slobodno!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Kupio sam nove Belshina 15.5R38 gume. Sa njima sam dobio unutrašnje 13.6-38.

Ima li to neke veze, odnosno da li mogu te unutrašnje 13.6 da idu na spoljašnje 15.5?

Logično mi je da bi i unutrašnje trebale da su 15.5-38, pa ili su pogrešne poslali, ili nabavljaju samo te manje jer su možda jeftinije...
 
Tako i na kombajn unutrasnja prednja,pre nekoliko godina kupili novu,a ona vidno bas dosta manja od stare....a pise na njoj nesto u brojevima tipa od ,do ,kao za vise velicina.Jeb.. ih to sr... takva unutrasnja se mora dosta rasiriti,tj istegliti za razliku od stare.
 
Kupio sam nove Belshina 15.5R38 gume. Sa njima sam dobio unutrašnje 13.6-38.

Ima li to neke veze, odnosno da li mogu te unutrašnje 13.6 da idu na spoljašnje 15.5?

Logično mi je da bi i unutrašnje trebale da su 15.5-38, pa ili su pogrešne poslali, ili nabavljaju samo te manje jer su možda jeftinije...
Код мене то није ишло, стално је цркавала унутарња док нисмо купили унутрашњу 15.5 38.
 
Kupio sam nove Belshina 15.5R38 gume. Sa njima sam dobio unutrašnje 13.6-38.

Ima li to neke veze, odnosno da li mogu te unutrašnje 13.6 da idu na spoljašnje 15.5?

Logično mi je da bi i unutrašnje trebale da su 15.5-38, pa ili su pogrešne poslali, ili nabavljaju samo te manje jer su možda jeftinije...
Nema tu danas nista pogresno slucajno, poslali su manje jer su jeftinije, ako na njima ne pise da mogu ina 15.5, trazi da ti zamene... danas da bi bio ispostovan kao kupac treba da da budes inspektor i da predvidis unapred gde sve mogu da te zajebu i da to sprecis....
 
Neki predlog za auto-gume u dimenziji 205/55/16, ljetnje? Nasao ovdje u BN, michelin 150 km, goodrich 110, i tigar 95, sta mislite o goodrich-u ili da se pruzim do michelin-a?
 
Ja letnje koristim isključivo mišelin.
Probao razne, i zaključio da je mišelin najpovoljniji.
Udobnost vožnje, trošenje gume i ekonomija goriva garantovano najbolji..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
7-8 godina, koristio sam je na vise auta, u zavisnosti od tezine, klase auta, na svakom je bila bolja od Michelina…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh