Gume

Купим нове гуме за југа тигар туринг, као за све услове. Прва 2 месеца супер и како је дошло топлије време не чујем ни своје мисли од буке. Чак се и ауспух једва чује поред гума. А још није ни јако топло.
 
IMG-20210704-103655541-1.jpg
Озка 14рп 18.4.34 стављена као тубелес видећемо шта ће бити и како ће се понашати.
 
Kod mene dobro sluze ali su tvrde strasno, na rusu sam ih ispustio na 1 bar da bi mogao da ostanem na sedištu :D

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Masej je pre par godina dobio Ozku, takođe tubeles .Kada su naduvane ,sve su tvrde .Pre toga sam imao Pireli ,duvane na mali pritisak pa su ispucale sa strane.Kada su bile naduvane i one su bile tvrde.
 
Jel kultor isto sto i nekadasnja ruma guma?
Treba da uzmem jednu 7.50 16 vodilju, pa ne bi da bude odstupanja
 
Jel zna neko gde bi mogao naci starog tipa metalni ventil za unutrasnju gumu na zavrtanje, znaci provuce se unutar gume pa zatim zavrne matica sa platnom spolja
Imas subotom na bubanj potoku tipa koi prodaje sve sto se tice vulkanizera ima ventila koih nikad nisi video ako imas nekog moze da ti pogleda ako slucajno nadjem vizitku pusticu ti broj
 
Sara izgleda mocno i dobro. Nadam se da se nece trositi kao mitas made in serbia koje sam stavio na drugi traktor prosle godine, upolovile se za 700 sati.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh