Gume

Nisam stavljao oba tocka, prvo mi je bilo da proverim da li dobos moze da stane u felnu :osmeh:, ovako kako je sad sve sto je sira guma od 12-ce tera ka napolje, sto znaci nekih ~20cm bi bio siri ceo traktor, danas da vidim-premerim sta se dobija okretanjem srca, valjalo bi da se suzi jedno 4-5cm po tocku...
 
Ovako celava je niza :svinja:, ali sa sarom ista visina kao i 12.4 ... bar 1.5cm sare da imaju mogle bi da se teraju opusteno, al jbg ne moze sve...
 
S okrenuta srca suzava se za 5cm, mada gledajuci blatobrane mozda je to mnogo, videcu kako izgleda kada se namontiraju oba tocka tako....
 
Da li je Gale-Ruma najpovoljniji sa gumama? Za kupovinu više komada (7) rekli su mi da popusta nema,jedino montaža može gratis.
 
Brankoviću kontaktiraj firmu Poljostroj DOO Odžaci, vidim da se reklamiraju sa prodajom i isporukom guma.Ima ih na fejsu, Milan se zove tip koji radi sa time.
 
Ja imam na fergi prednje gume Speedway, nisu loše, samo su malo mekane, pa od kukruzove džombe izgledaju kao krastačina leđa.
 
Za MTZ ravan most,prednje: da li staviti Ozka radijalne ili Belsina dijagonalne? Ozka su malo jeftinije.
 
Nazad
Vrh