Gume

U praksi bude da zavisi od proizvodjaca. Prosto neverovatno, ali odstupanja uvek ima, i ako pise, recimo 380/70 R24.
 
Баш данас сам у некој фб групи видео да неко продаје фелне 38' за Беларуса. Ако нађем опет поставићу линк.
 
Nasao sam, moraju da se uze, jedna je w14, druga w15, ova druga stigla kurirom, moji primili, pitali me jel ti ovo za avion :osmeh:... da se suze, i da se doradi i ubaci srce od standardne zadnje felne, dokumentovacu ceo proces :ppozdrav:...

E jos hteo da napisem odnosno pitam za suzavanje, fabricke imt felne za ove gume su w12, odnosno 30.5cm, a po tabelama pise da je preporucena sirina w13, ondak da ih na w13 i "pustim" ?
 
Imam gume 12.4 36 na Zetoru 7011. Gume su rasparene, različitog proizvodjača, slično su potrošene ali je obim jedne za 10 cm veći od druge. Da li ta razlika moze da napravi neki kuršlus u diferencijalu ili jedini problem moze biti što ljulja traktor kad se brže vozi?
 
Diferencijalu to neće smetati, ali ipak nebi bilo loše da nabaviš jednu gumu i upariš sa jednom od tih kako dolikuje.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Kolege jel nekome mozda trebaju 710/75r42 gume?
Ja ne znam ni sta nosi te gume, drugar ima da proda 4kom,gume su nove i dosta povoljne.
 
Nazad
Vrh