Gume

Предпрошле год код шулока сам купио предње гуме за Руса платио сам бекс само 500дин....Шулок је солидан играч са избором гума и ценама....
 
Ja bih pre rekao da nece nijedna, zvao aks nece, zvao beks nece, konkretno prednje za kombajn
Bex donosi, meni su doneli komplet od 4 nove za auto...
Poznanik u susednom selu kupio u Rumi zadnju za traktor i pošto nije imao kako da je donese prodavac poslao po Kurirskoj direktno vulkanizeru koji će montirati...Dosta radnji sa gumama sarađuje sa vulkanizerskim radnjama...Ono čuveno "besplatna montaža"...
 
Meni je Aks dovezao pre 4, 5 meseci 2 gume 12.4 - 32 od Galeta iz Rume.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Gume Oblak, Slovenija.
Nigdje nisam našao jeftinije, plus besplatna dostava.
Kod mene u HR je istovario, i išao direkt za Bosnu, tako da bi vjerojatno dovezao i u Srbiju.
 
Kakvo je Vase misljenje za gume KAMA Ruske 6.00-16 prednje za imt 539 cena je 5.300 din. po komadu. Ove CULTOR mnogo brzo se potrose i skuplje su.
 
Ne,nisu pretvrde,nego se vidi da ima gume u njima,imaju cokoladice i sve izgleda kvalitetno i u ptodavnici su mi savetovali da su ruske bolje od domacih,ako neprobaš nemožeš znati,zadnje nisam našao strane pa uzeo domace.
 
Čime mažete felnu kad montirate spoljnu traktorsku gumu?
Kod nas svinjska mast neprevaziđena.
Mi smo pre možda mesec dana uzeli jednu 6.00 16 čini mi se ASHA made in India 10 platana. A pred zimu zamenili drugu i stavili Cultor. Bočni zid na Indiji je neuporedivo deblji nego na Cultoru i cela guma deluje nekako "masnije" i jače, jedino što je malo uža od Cultora. Baš ću da vidim vremenom šta će biti. Pre neki dan vidim kod lokalnog trgovca mehanizacijom da te gume idu i na novog Tafea 42.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Ja sam kupio indijsku balonku katastrofa koliko je slabija od stare gume legne do pola al dobro da znam više neću da ih uzimam
 
Nazad
Vrh