Gume

Meni je ovo uspio srediti na 577, drzalo je nekih tri godine, onda nisam smio vise rizkovati jer se pocela siriti pukotina, krpljeno je ubacivanjem iznutra nekog jaceg komada gume i fiksirano sarafima
3d4e484363bd51ee6e4b1bfef4b5a1a3.jpg


Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Vek trajanja sam pitao zbog toga da ne bi dao sada 6000,pa na jesen morao da kupim drugu... Sutra mozda pozovem da vidim posto su nove,ako se odlucim za nove menjacu ih u paru,planirao sam umesto sadasnjih 11-ki da stavim 12-ke,zna li neko da li sa 12-kama moze na onako univerzalno rasirenim felnama da ulazi u redove od 50 cm razmaka.
Ferga nam sluzi za sejanje,prskanje kosenje i slicno...nema teskih radova,mada nosi dosta prikljucnih masina.
 
Baća odnesi gumu u Sr.Mitrovicu kod Zorana u Crvenu Zvezdu na vulkaniziranje.Platićeš možda i malo više od cifre koju si naveo ali guma nikad neće pući na tom mestu.Ja sam kod njega radio dosta guma i nikad problema.
 
Ulazi bez problema sa 12kama u 50 redove...i ja mislim da su trule gume, meni je bila slicna pukotina i razmisljao dal da vulkaniziram al dzabe sve kad su trule, otisao i kupio nove i ne razmisljam..

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ја сам узео Озка предње, водиље, 6,00х16, биле 5100 рсд комад....пролетос у Кемоимпекс (ако се тако зову), поштарина гратис и гаранција 3 године.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Moguce ako je poceo i on direktno iz fabrike da uzima, do prosle godine Gale bio najbolji sa cenama, ako ne uspes u fabrici da uzmes.
 
Dobrinčan po slikama deluje trula. Vidiš da ima sitne pukotine oko te velike što hoćeš da je vulkaniziraš i po tome se zaključuje da je trula. A ripne može imati odlične nije to presudno jel trula ili nije. Tvoja volja. Da je 12.4 ja imam polovnu za sitne pare ali tvoje su 11.2 koliko sam shvatio.
 
Nazad
Vrh