Gume

Kud si sa starim gumama? Ja vec dulje vrijeme trazim dvije potrosene 14.9-28 ali ih nigdje nemogu naci. Kolega mi trazi za radijalne s 1cm sare 600kn po komadu sto je meni puno s obzirom za sta ce se koristiti...
 
Kud si sa starim gumama? Ja vec dulje vrijeme trazim dvije potrosene 14.9-28 ali ih nigdje nemogu naci. Kolega mi trazi za radijalne s 1cm sare 600kn po komadu sto je meni puno s obzirom za sta ce se koristiti...

E nikud prodajem ih ali imaju podosta mesa ali su starije mogu ti i slikat.
Mozda mozemo mjenjat za sto.
 
Ma meni trebaju dotrajale gume max 2cm ripne nista preko toga...

Posalji slike i reci cjenu, ako kome trebaju da znam reci.
 
Ma meni trebaju dotrajale gume max 2cm ripne nista preko toga...

Posalji slike i reci cjenu, ako kome trebaju da znam reci.

Tebi ih dam za 100 eura ove imaju ripne dosta.
Ja jednu nabijo čavao e sad kako je došao i popizdim i kupim nove .
Imam i zračnice e sad ako tko ima mjenjao bi ih za kakvih dijelova od visokog imt pluga .
tu i tamo gume imaju ostecenja valjda od strojeva ali to je tako došlo

evo ti slike ako ti pasu nekako cemo se dogovorit





 
Cim spominjes "neke djelove" visokog pluga, znaci da trebas noge visoke da povisis 754... To ja ne mogu naci. da je 757 u pitanju to jos i nekako znam gdje ima razbucanog...


Ma ove gume su mi predobre za ono sto ja zelim s njima raditi. Cijena je korektna za stanje guma tu nema greske.
 
Cim spominjes "neke djelove" visokog pluga, znaci da trebas noge visoke da povisis 754... To ja ne mogu naci. da je 757 u pitanju to jos i nekako znam gdje ima razbucanog...


Ma ove gume su mi predobre za ono sto ja zelim s njima raditi. Cijena je korektna za stanje guma tu nema greske.

Da vidi a gle nisu loše ja jednu probušio i kupio nove imam ti i zračnice.
Da ili to ili naći kakav razderan 2x12 visoki pa prebacit glave dogovorili bi se .
Vidi ako ti budu trebale.
 
Dobio bi dosta.Ja na t40 stavio 15.5 umesto 13.6.Neuporedivo se bolje ponasa.Manje tone,manje ljulja.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Kupi od bilo kog jaceg vulkanizera polovne 16 od dzipa ,10 tak evra komad ,ja sam isto na kikindu stavio.
 
Ako tražite gume za prikolice tipa kikinda, dubrava i slično, odnosno zamena za 7.50-16 ili 6.50-16, moja topla preporuka umesto 7.50-16 uzmite si gumu 225/75R16c, toj gumi nema smrti, a koliko tereta može nositi sam Bog zna, čelična platna unutra, nema joj smrti.
Ako je nekom preširoka, ima i užih profila poput 215/75R16c ili 205/75R16c ili najuža iz teretnog programa je 195/70 R16c

Imam takve gume na Tehnostrojki kiperki 4t, nosi tereta na duge relacije, a uopće se ne greje guma, nakon 15 km pređenog puta hladna ko led.
 
Znam da je C oznaka za teretne gume,ali po meni nisu one bas za neki teret za prikolice... Manjeg su obima od 7.50 16, (aj to i nije mnogo bitno) ali mekane su...Probao sam jednom, morao sam, ali mi se nije svidelo.
Prava zamena za 7.50 16 je 215 (ili 225)70 17.5. Ali tu treba i druga felna, pa izadje skupo... (oko 80 do 100 evra polovna felna i guma).E to je trajno rešenje.
 
Poslednja izmena:
Nije dobra zamena ta guma 215 ili 225 od kombija. Kao sto Brankovic rece dosta su mekane. To i ne bi bio toliki problem da felna za gumu 6.50 ili 7.50 nije dosta uza od felne za gume 215 ili 225. Onda se ta siroka guma na uskoj felni raspljeska i ljulja tovar. Jeste da one i tako raspljeskane dosta nose i sve izdrzavaju, ali mi se nikako ne svidja po losijim putevima kad pocne da ljulja
 
Nazad
Vrh