Gume

Ima li neke razlike znacajnije izmedju Kultor i Mitas gume i koju bi preporucili korisnici koji ih vec imaju na traktorima?
 
Trebaju mi dve unutrasnje gume 18.4-38. Trebaju mi za duple tocke. Dali da uzmem polovne ili nove?
 
Polovne su dosta jeftinije a mogu da se nađu dobre.Uzeo sam Good Year unutrašnju za 2.000 rsd kod vulkanizera.Nova je u to vreme koštala 6.500 rsd.
 
Rizikujući da ispadnem glup , ali prosto nisam mogao da ne napišem . Čovek koji je navodno vulkanizer mi tvrdi da na prednje točkove traktora (šesnaestice) stavlja terensku petnaesticu od nekog džipa. Kaže drugačiji tip pa može da naiđe . Ja se bogami umal ne posvađah sa njim jer po meni je petnaest petnaest , a šesnaest šesnaest i to ne ide . Neće bre slonče u lonče . Malo je falilo da mu dovezem moj traktor pa nek montira. Ajde sad neki komentar.
::traktor1::::traktor::
 
Trazim da kupim nove gume 16.9 R38 U ponudi ima samo ruma guma 69000din radijalna i 48000din dijagonalna.... ili originalna kao sto je i dosla na rusu (one ukrainske) radijalna 62400din....
Da li ima jos nekih proizvodjaca/dobavljaca u ponudi i gde ih potraziti(Barum ili neki drugi)...? I gde bih jos mogao da potrazim nove gume?
 
Care vidi u Agrohimu u Novom Sadu.

Nude mi samo Ruminu i to dijagonalnu....:osmeh:

---------------

Listam po netu nasao sam sada 16.9 R38/8 TT F-52 Belshine za 66700din.... E sada je samo pitanje kakav je to kvalitet gume, posto one imaju ubedljivo najvecu saru/ripnu....?

Mitas 420/85 R38 99437din :haha: e sada zasto je cena toliko veca....?
 
Nazad
Vrh