Gde ste služili vojsku

Ajde mityoo Prasinaru treba progledati kroz prst pa ipak mu je prvi post. Ali opomena da se prasi do neba.
 
peto1 je napisao(la):
Ajde mityoo Prasinaru treba progledati kroz prst pa ipak mu je prvi post. Ali opomena da se prasi do neba.
Rečna ratna mornarica, Veliko gradište, granica sa Rumunijom... Na lepom plavom dunavu.... Tako da prašine nisam gutao.... :cao: :D
 
peto1 je napisao(la):
Ajde mityoo Prasinaru treba progledati kroz prst pa ipak mu je prvi post. Ali opomena da se prasi do neba.

Nije se odnosilo na tebe nego na naseg novog kolegu sa foruma podimenom ljubstev
 
Nis protiv pozarna kasarna Filip Kljajic od 03.12.2003 do 28.02.2004 pa prekonanda u Novi Sad Liman 4 mornarica od 28.02.2004 do 19.08.2004 ::spreman na sve::
 
kada sam dobio poziv za vojsku i pročitao UROŠEVAC nisam mogao da ga nađem na karti :haha: a on od mene udaljen 440km ja mislio da ću služiti u albaniji :haha: :haha: :haha:
 
karaliću ja sam služio 97-98 i nismo baš bili pošteđeni ni batina od šiptara ni gađanja snajperima ni gladi šta da kažem kad ni čizme nismo imali kako treba ja sam svoje ušivao sam xxxxx puta
 
pidikanac je napisao(la):
karaliću ja sam služio 97-98 i nismo baš bili pošteđeni ni batina od šiptara ni gađanja snajperima ni gladi šta da kažem kad ni čizme nismo imali kako treba ja sam svoje ušivao sam xxxxx puta
Onda nismo bili tako daleko! Ja sam bio tamo 98-me u otkomandi 3 meseca "na straži pored Prizrena"
Karaula Stojanović 1600m nadmorske visine! Za mene iz ravne Vojvodine ono je bila noćna mora!
 
Martovska klasa 1986-e,saobraćajna vojna policija,Kraljevo(18km.od kuće).A onda,posle 2 meseca i 20 dana Vrhnika (RV i PVO na brdu iznad Ljubljane).
 
Septembarska 1970/februarska 1972 godina Derventa, Banja Luka, Osijek, Virovitica.Sve inostranstvo.Ako budu pažljivo gledali evidenciju - ponovo će me zvati.Zadnja generacija 18.meseci.radiotelegrafista. ::spreman na sve::
 
Nazad
Vrh