Gde ste služili vojsku

Da, da za veziste i to klasa 72/73 Gornji Milanovac, Preko pota kafene Burence, to samo zbog lakse orjentacije.
 
Sluzio vojsku septembar 2007, Pancevo ,i veci deo S.Mitrovica 15 TB Komandna ceta., ::namigivanje::
 
znate onu " rodi majka propalicu da on mota motalicu i pošalje ga u veziste " :haha:

ja imam dva vesa vozač i nišanđija na pragi :D to je ono gde ona prođe tu trava ne raste :haha: :haha: ::svaka cast:: :D
 
A sta kazes za Kovin , i to u vreme one velike Jugoslavije.. A ja iz BGD-a. Junska klasa, letnja uniforma, nikad nisam obukao cizme.. A obuka, kao da je i nije bilo, Majke mi!
Od 50 i kusur dana obuke, samo sam 11 spavao u kasarni..
Post je spojen: [time]понедељак, 01. фебруар 2010. 10:39:39 MST[/time]
_________________________________________________
tine je napisao(la):
Tine , gde Ti to bese ? Pazaric? Gde je to...
 
OKTOBARSKA KLASA 1980.GODINE KNJAZEVAC TRECA PESADIJSKA CETA KOMANDIR CETE KAPETAN LJUBINKO ZIVKOVIC
 
ljubstev je napisao(la):
OKTOBARSKA KLASA 1980.GODINE KNJAZEVAC TRECA PESADIJSKA CETA KOMANDIR CETE KAPETAN LJUBINKO ZIVKOVIC
Odlicno si krenuo, sa predstavljanjem.. Jos da odes u kafe i da nam se lepo predstavis svima nama, pa Bog da te vidi!!! :cao: Znaci , pravac predstavljanje...
 
Karalic je napisao(la):
ljubstev je napisao(la):
OKTOBARSKA KLASA 1980.GODINE KNJAZEVAC TRECA PESADIJSKA CETA KOMANDIR CETE KAPETAN LJUBINKO ZIVKOVIC
Odlicno si krenuo, sa predstavljanjem.. Jos da odes u kafe i da nam se lepo predstavis svima nama, pa Bog da te vidi!!! :cao: Znaci , pravac predstavljanje...
I pisanje malim slovima da ne ogluvimo!


:ppozdrav: za sve graničare!
 
Nazad
Vrh