Fungicidi u strnim žitaricama

Pre par dana u KI (kod pijace) sam uzeo Presinga, mislim da je litar 2840 (bio tad). Rok trajanja nisam gledao (mozda je od prosle godine?, provericu kasnije).
 
Zar niko ne koristi Acanto Plus? Ja sam ga koristio prosle god u prvom tretmanu....mada nije bila merodava godina bila, da ne kazem idealna...
 
Jeste bio skup....to stoji...ali kod nas je jedne godine, pre tri ako se ne varam, Presing uradio....NISTA...tako da su se ljudi jednom opekli...
 
Uspesno, a povoljno je tesko sklopivo. A bez muckanja moze, jer smo pokazali pre nekoliko postova da muckanja izadje isto kao i original.

@mindj
Impakt je za cerkosporu odlican, imas li iskustvo u psenici?
 
ja uzeo malo pre acanto plus tu je i herbicid mezzo cycocel i slavol sve umuckamo i prskam verovatno u subotu
 
Sad kada citam vase postove za presing jbmga nekako mi i milo sto mi je jutros kolega javio da ga nema vise u radnji:osmeh: ali navikao sam na njega i mislim da sam sa njime odlicno prolazio zato pitam sta drugo ,a jeftino predlazete!
 
Sad kada citam vase postove za presing jbmga nekako mi i milo sto mi je jutros kolega javio da ga nema vise u radnji:osmeh: ali navikao sam na njega i mislim da sam sa njime odlicno prolazio zato pitam sta drugo ,a jeftino predlazete!

Prizma,ista aktivna materija ista kolicna po ha,samo druzgi proizvodjac. Mislim da je i po ceni pristupacnija od presinga.
 
Nazad
Vrh