Fungicidi u strnim žitaricama

Negde sam procitao da eskorta plus od 0,5 lit kosta 2200din sto je jeftinije od duet ultra.Ako je verovati nasim firmama da u pakovanju ima i ono sto pise na pakovanje.
 
Galofungin kosta oko 2400 din/l, a treba 300ml/ha, sto dodje 800 din/ha. E sad ako neko zna cenu excorte, treba 750ml, lako cemo izracunati da li je jeftinije od duett ultra. Mada sigurno to znaju i oni da izracunaju pa ce ta excorta ispasti taman toliko skupa da bude priblizno ceni original duettu...
 
Dragan18 je kupio, napisao par postova ranije...

Na saitu galenike cena je 5060 din, mada sigurno kod nekih apoteka moze da se racuna i na neki popust.
 
Koja je cena Falcon-a kod vas? Kod mene je 5000 dinara litar, nesto mi to skupo. Trebalo bi da ide 0.6l po ha, ali kazu da moze i sa 0.5l da odradi posao. Mislim da je cak neko sa foruma radio sa 0.5l po ha (neka se javi).
 
Nema ga skoro nigde.Župa ne radi te nema ni proizvodnje.Može da se nabavi fungicid sa istom akt.materijom ali od drugog proizvođača i naravno pod drugim imenom.
 
Nema ga skoro nigde.Župa ne radi te nema ni proizvodnje.Može da se nabavi fungicid sa istom akt.materijom ali od drugog proizvođača i naravno pod drugim imenom.
Koristio sam do sad Presing,one 2014 osisao je rdju samo tako,tad se pokazao kao odlican preparat.Reci mi taj koji spominjes Prizma ili kako vec koja je cena?
 
Nazad
Vrh