Fungicidi u strnim žitaricama

Basf i Bayer nisu jeftini, ali imaju jako dobre proizvode. Kad se uzme da mogu proci jeftinije ali da verovatno nece biti isti efekat, pitanje je sta je profitabilnije.
 
@Kish sta bi Vi preporucili? Stav @Bojcetic-a i ja donekle imam zacrtan, ali rad sam cuti neki predlog jos..
 
Gledao sam prilog iz Delta agrara onaj Mystic Pro koriste samo protiv pepelnice,rdje i pegavosti a zastitu od fuzarijuma rade sa Prosarom. E sad, ja sam prskao i sa Mystic Pro i sa Prosarom i nisam primetio nikakvu razliku ... nisam pametan sta raditi. Verovatno (AKO BUDE POTREBNO) ćemo raditi sa Prosarom , kad je bal nek je fešta.
 
postavio sam pitanje na nasem forumu pa cu i tu, dali prosaro duett ultra ili amistar, koliko sam gledo prosaro i duett imaju isti spektar djelovanja, e sad ko mene je duett 220 kuna za ha a prosaro 400 kuna za ha ili u eurima duett je 30 eura a prosaro 55 eura, sta raditi....????
 
Matiću menjaj prodavnicu dok te ne "ošišaju" :haha:, kod nas je oko 5700 din od radnje do radnje +- 100-200din.
 
Da litar je za 2ha.Možda je cena jaka jer ga nisu nabavljali pa su mi učinili uslugu kao dugogodišnjoj mušteriji. :haha:
 
I artea syngentina je kao duet ali ide na 2.5ha. Ipak mislim da je duet odmah posle prosara a svi ostali su juš malo dole .
 
Nazad
Vrh