Fotografije vaših kunićnjaka

Ja sam sa njima jako zadovoljan,cena im je nesto vise od 300 dinara uzimo sam u novembru,tako da neznam tacno kolika im je cena!Stane dosta vode,imaju poklopac da ne upada prljavstina,moze lako i da se operu iznutra,a najvaznije je da iz kunici negrickaju,eto ukratko i svaka preporuka!

Pero hvala na odgovoru...
 
Sadasnja cena je 330 dinara kod proizvodjaca, verujem da je po prodavnicama bar za 100 dinara skuplja, zapremina je 7 deci. Ja ih imam na svim kavezima i extra sam zadovoljan problem je samo zimi kad smrzne ali inace nema zamerku jednom nedeljno ih operem zbog loseg kvaliteta nase gracke vode oce da pozeleni ali lako se to opere i samo sipas i nemislis.
 
Pero NS 91 Dobri su kavezi nema primedbe.Ja imam pojilice kao ti na gornjem kavezu u obliku flase.A ova zuta pojilica jel ona bez sisice
 
Ove žute pojilice su odlične,napravljeno je za kuniće,međutim mana im je da imaju zapreminu od 6dcl pa ih ne možeš koristiti za recimo 4-5 hranjenika jer ih moraš dopunjavati svaka 4 sata,naročito ako se hrane granulama.Ko ima vremena i stalno je prisutan u kunićnjaku,odlična pojilica.Ja sam te pipice sa ovih pojilica skinuo i našrafio na veće posude gde je bilo potrebe a gde je trebalo manje vode na manje flašice pa mi radi radnju.
 
Pero NS 91 Dobri su kavezi nema primedbe.Ja imam pojilice kao ti na gornjem kavezu u obliku flase.A ova zuta pojilica jel ona bez sisice
I one su sa sisicom,ali one na dole,i a ove u flasama stoje horizontalno i nesme da ima vakuma tj mora da bude otvorena da bi voda krenula da kaplje!!!A verovatno cu jos nekih 5 komada ovih zutih da uzmem pa da bi imao na svim kavezima po pravu pojilicu...
 
Ja imam iste takve zute kupio sam na NS sajmu ,i placao sam 350 din po komadu .Ovde sad nemogu nigde da ih nadjem .

Mene zanimaju takve sisice kao so su na ovim zutim pojilicama ,gde mogu da ih kupim ?? Na sajmu su takve sisice posebno bile 200 din .
 
I ja ih vijam u Jomapeks-u,te ih nemaju,te sad će dobiti,biće sledeće nedelje itd.Inače,cena im je neka sića i oni su mi u komšiluku al nikako da ubodem kad imaju!
 
Videla sam da ima u Unijaplast a i Doming.Dok smo kupovali razvod za centralno grejanje ja sam razgledala i zapazila da imaju,, Imamo u planu da pravimo objekat za kunice pa su me zanimale pojilice za kunice...
 
pitbullns,bolja ti je kotilica koja ima samo rupu,može biti unutrašnja ako ti je box dosta veliki,a može biti i izvana,ove koje si stavio ti ovaj čovjek više ih ne koristi znam ga lično,i kaže da su bolje one sa rupom i ja ih koristim
 
Sremac iscitao sam tu temu, ali pise da su za taj sa unutrasnjom kotilicom dimenzije 70x50x40, sto mi je delovalo malo, pa zato pitam, da nije mozda tamo neka greska u kucanju...
Pozz
 
Saša,kako imaš rješene bokse u sredini,kamo ide izmet?
Vidim da imaš pola daska pola žica,kako funkcionira,imam i ja ovnolike pa se plašim stavit mrežu zbog žuljeva jer su dosta teški,imam u jednom kuničarniku rešetku napravljenu od bosanke al se izmet ljepi na nju i kuniči su stalno malo mokri i to mi smeta
Ljep kunićarnik a još ljepši kuniči,sretno sa njima
Ispod svakog reda je lim sa kosinom u najnizem redu sa padom na kontra stranu tako da sve propada dole i cisti se sa donjeg reda sem tecnosti koja ide u oluk ina kraju u posudu.Sto se tice zuljeva hoce da se javi kod nekog zivahnijeg primerka onda taj ide na puni pod i to je to.Pozdrav i hvala na lepim zeljama.
 
Evo ovako ja drzim moje kunice,nemam za njih specijalne kaveze ali zato je tu prazna stala.. :osmeh: Nekada puna stala krava sad je puna zeceva.. :haha:

qEtyK.jpg


62rnH.jpg
 
Bas lep nacin drzanja kunica,kada imas prostora lako je sve!A drugar na prvoj slici jel to neka krv ili sta vec nesto se crveni,jel to od kunica ili je nesto drugo?!Pozzzz:ppozdrav:
 
Druze ti si pre mene primetio krv... Pa sad neznam verovatno su se potukli zato je krvav zid??? :sta: To je prazna stala (nazalost) imam jos jednu stalu jos vecu od ove na slici.. :ppozdrav:
 
Eee pa druze u tu stalu stavi opet krave:osmeh:,a ovu ostavi za usate,posto se vidi da im odgovara veliki prostor,ipak ti tu imas raznih usrasta kunica,pa tako da nije ni cudno kada se malo potuku sve je to normalno kada se bore za teritoriju,narocito muzjaci,samo napred:ppozdrav:!!!
 
Nazad
Vrh