Fotografije vaših kunićnjaka

A sto cini joco .....ima ju li ves masinu ,televizor dvd i tako to ;)) hehehe extra fora...
 
Haha ti si biser ovo jos nisam video pa sta ce im svetlo u kavezu nije valjda da citaju knjigu ?
Skini te silalice i bice OK to je totalni visak ako bas hoces da imaju svetlo stavi jednu sijalicu u ovu prostoriju a ne u svaki box po jednu
 
Svaka cast za kaveze i svestlo si se potrudio i napravio ali znaj da kunici vise vole da jedu u mraku a i zenke da se kote takodje.
 
Moje misljenje je da se po danu uradi sta treba oko kunica a nocu ih ostaviti na miru. Uznemiravanje samo moze da ih dovede do nepotrebnih stresova. Narocito ako treba da se okoti a i mali se uznemire i pocnu da skacu po kavezu. Najboje je kunice nocu ostaviti na miru da jedu i odmaraju.
 
Ma ljudi neznam dali ste u njegovim godinama drzali zeceve ali ako jeste onda znate taj osecaj kada imate zeceve, sve bi uradili da im bude bolje a ne mozete puno jer neradis pa nemas para koje su potrebne nego moras da trazis od keve i caleta.Mada ja u njegovim godinama nisam imao toliko zeceva jer nikad nisam uspeo da ih razmnozim uvek sam nesto radio pogresno.U svakom slucaju Joco svaka cast.Pozdrav:osmeh:.
 
Ako oces da napravis ovakae zidane boksove na sprat
rlkufc.jpg
trebace ti i armatura za betoniranje i cigle i kako ces ucvrstiti vrata? Mislim da ceti biti jevtinije napraviti metalnu konsrukciju i zicane podove i pregrade. Ispod podova napravis tepsije da se modu cistiti i manje problema imas u zivotu.

Veruj mi to je samo bacanje vremena i novca ja pokusao sazidao sve i kad sam trebao da radim vrata nije moglo i sve sam razneo jedino da napravis vrata na foru fratima na svinjcu da cim betoniras stubic odmah ucacis i sarke
 
Ma ljudi neznam dali ste u njegovim godinama drzali zeceve ali ako jeste onda znate taj osecaj kada imate zeceve, sve bi uradili da im bude bolje a ne mozete puno jer neradis pa nemas para koje su potrebne nego moras da trazis od keve i caleta.Mada ja u njegovim godinama nisam imao toliko zeceva jer nikad nisam uspeo da ih razmnozim uvek sam nesto radio pogresno.U svakom slucaju Joco svaka cast.Pozdrav:osmeh:.
Potpuno si u pravo :)
Hvala na poddrsci :D Sa svaki denar koji ja zaradjujem neki put kupujem neki zec,i kako sto je rekao djuradj, sve bi na pravio samo da im bude najbolje.
Pozz :)
 
Ima na forumu jedan kunicarnik koji je zidan, isto u ovom stilu mislim da ga je postavio clan Roller. Prelistaj unazad pa ces naci. Ima neka resenja i dobra i losa e sad kako kome odgovara




Inace se mogu videti na 12 strani
 
Poslednja izmena:
Kad se vratim iz Austrije stavljam slike kaveza i objekta sto sam napravio napolje u dvoristu gde ih pustam preko dana da trce i pasu
 
Kolege, Kavezi su drveni.

Imas temu o prodaji razno Gde je i cena obabavezna da se naznaci ovo se brise sutr ujuto.

1zxxtw3.jpg

24pm7eo.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Sto da nije i ja imam tako.I kavezu su mi svi u drvetu i nemam nikakvih problema po meni samo ko drzi za uzgoj bi trebalo da ima one metalne kaveze a ako drzis iz neke ljubavi prema zecevima sta ceti ,valjda mozes jednom nedeljno da ocisti 5-6 kaveza.Pozdrav :ppozdrav:
 
Pet i imam.
Na spratu drvenog kaveza su za 3 zenke a ispod za muzjaka i mlade.
Od skoro gajim kunice, nabavio sam taj kavez i od rodjaka dobio dve kalifornijske zečice a kupio ovnolikog kunica.
Kako kod tebe napreduje Djuradj?
 
Pa onako imam sad problem nesto nece da ostanu skotne i ako su se vec kotile ja mislim da je do zeca posto ima tek 8,5 meseci a belgijski orijasi kako kazu po knjigama tek sa 10 postaju plodni.Juce je jedna stajala pa cu videti.Inace imam 4 zecice i jednog zeca.Pozdrav.
 
Ja imam dve kalifornijske i nijedna nece a zekan mi je ovnoliki tu oko 6 meseci.
Mada i rodjak mi kaze da i kod njega 3 zecice nece, on ima ovnolikog kao moj a ima i starijeg novozelandskog ali ni on nece.
Pa neznam videcemo, vreme im je.
Pozdrav.
 
Nazad
Vrh