Fotografije vaših kunićnjaka

nisam stigo da postvim imace lim u obliku tepsije i na gornjem sprati i na podu.
Interesu je me sta da im stavim za vodu.
nasta mogu da se stave one nipl pojilice dali imate iskustva sa njima.
 
Hvala na odgovorima :ppozdrav: @perra kupi par metara tankog crijeva, nipl pojilice i karnister. Jednostavnije i bolje nego svaki kavez posebno svoju bocu ili sto vec
 
:cool: :cool: :cool:pozz :cool: :cool: :cool:

da osvježimo temu,moji kolege iz zagorja su pokrenuli između sebe druženje kunićara,ne uzgajaju svi kuniće radi izložbi neko jer to i voli pa da ne duljim evo par slika od njih...

kod gosp. Jagečića

tef.jpg


tef2.jpg


i kod gosp.Tomića

trf2.jpg


tef3.jpg


tef4.jpg
 
Jesu kavezi odlicni i prostorija samo sto ti kunici ne kostaju ni mali 300-500 dinara nego malo vise. Kad neko tako radi profeionalno taj i cene naplacuje profesionalno. Jedno je biti odgajivac zbog mesa a drugo za izlozbe.
 
barakuda je napisao(la):
Mislio sam da u grupu od 10 zenki pustis jednog muzjaka (onog najboljeg).

Vise muzjaka siguran sam da nebi funkcionisalo zajedno posto bi bili strasno teritorijalni i izbijale bi tuce.
Posto sam jos neiskusan u ovom sportu zanima me dali u tom ogradjenom prostoru gde bi bilo vise zenki i jedan muzjak moze biti vise kotilica :sta:. Dali bi druge zenke ili muzjak dirali druge zecice u kotilicama ::namigivanje::.
 
Zavisi koliki ti je taj prostor :sta:Muzijak obicno davi male zecice a i zecice jedna drugoj pobacaju zecice iz kotilice.
 
Laske je napisao(la):
Zavisi koliki ti je taj prostor :sta:Muzijak obicno davi male zecice a i zecice jedna drugoj pobacaju zecice iz kotilice.
O kojim kunicima vi raspravljate, koliko je meni poznato barakuda drzi cincile a one zive u kavezima familijarno 4-5 zenki i jedan muzjak. najbole ga kontaktirajte na PP.
 
smoky
"da osvježimo temu,moji kolege iz zagorja su pokrenuli između sebe druženje kunićara,ne uzgajaju svi kuniće radi izložbi neko jer to i voli pa da ne duljim evo par slika od njih...

kod gosp. Jagečića"
ovo je extra sto sam video, stvarno mii je stao dah dok sam gledao kafeze, imaju cak i grijanje.
samo mi se cini da je snabdevanje vodom bolje sa pojilicama automatskim nego ovako. ali verovatno ovaj covek zna sto tako drzi i radi. vidi se da je profi. lepo
puno pozdrava
 
:cool: :cool: :cool:POZZ :cool: :cool: :cool:

...da znam da je bolja automatska,kod Tomičića svi kavezi imaju svijetlo i automatske pojilice,nisu grijani kavezi jer nije dobro zagrijavat boxove,svašta se može dogoditi,oni uzgajaju ovnolike kuniće i skoro su sve rijetke boje takvih u Hrvatskoj jako malo ima...
 
Lepi su ti zecici,a ovo narandzasto jel muzijak ili zenka :sta: Ja imam ovakvu narandzastu zecicu :D
 
I ja imam zecicu kao shto je ova narandzasta samo shto je moja dosta manja :cao: :cao: :D
 
@ Laske
@ dino

Nalov teme je Fotografije vaših kunićnjaka, pa vam niko neće zameriti ako postavite slike svojih zečinjaka. :cao:
 
Ok postavicu ja sliku od moje narandzaste zecice,a ja sam pitao ivickica da li je njegov narandzasti zec zekan ili zecica :sta:
 
Odg: Fotografije vaših kunićnjaka

Pozdrav svima.Evo da i ja predstavim svoje kaveze.Za stranice koristim mrežu 14x14x1.2mm ili 18x18x1.2mm,zavisno koju nađem,a za patos 11x24x2mm.Pojilice sam iskoristio od kaveza za koke nosilje.
2zntkrb.jpg
xliema.jpg
2hcjg3c.jpg
10o4a3b.jpg[/IMG]
wjj62f.jpg
m/121voee.jpg[/IMG]
okv29e.jpg
 
chiko

Sve si ovo uradio profesionalno pruzio si im maximalne uslove za razmnozavanje sve je lijepo uradjeno kotilica ,hranilice ,pojilice vidim sproveo si im vodu gore da im nikad ne fali sve po propisima i za cistu desetku.Veliki pozdrav
 
Nazad
Vrh