Fotografije vaših kunićnjaka

ako ima vise od dve godine i nikad se nije kotila ja mislim da je sad vec kasno za kocenje i moze da ugine prilikom kocenja
 
Cini mi se da zenke posle godinu dana ne treba pariti prvi put , sraste im neka kost pa ne mogu da se okote, uginu.
 
Evo mojih malih:

15dt2lx.jpg
 
Hvala na komentarima kolege,

videćemo koliko će biti i funkcionalni. Jer pored toga što treba da su "lepi", pre svega treba da "rade posao"... Videćemo.... ::namigivanje::

Pozzz svima....
 
Pa dobro ajdd nije svaki mesec, sta ja znam svakih mesec ipo kad kako, cim vidim da se nakupilo dosta dlake na kavezima i prasine onda operem! A tacne na koje ide izmet to obavezno svakih mesec dana. Znas volim da je kolko tolko cisto, nemam tolko kaveza da ne bi mogao redovno odrzavati, a vreme je lepo, rastavljenje jednostavno pa onda sto da ne...
 
Moji kavezi se ne mogu vaditi, jednostavno sa malom metlicom polako opajam i sve padne u tepsiju. Ono sto nemoze metla sa donje zicane mreze to malo zicanom cetkom predem i to otpadne. Tepsija sa olukom se opere vodom ide u kanalizaciju i cao daci.
 
peto1 je napisao(la):
Moji kavezi se ne mogu vaditi, jednostavno sa malom metlicom polako opajam i sve padne u tepsiju. Ono sto nemoze metla sa donje zicane mreze to malo zicanom cetkom predem i to otpadne. Tepsija sa olukom se opere vodom ide u kanalizaciju i cao daci.
Ako da bog i ako se prosirim, moracu i ja nekako bolje da resim ovaj odvod izmeta. Mislio sam da napravim alove od betona i da na to idu kavezi, i naravno podici jos kaveze jedno 40 cm! i tamo bi islo u te betonske alove ispod sve, ja bi samo isao vodom svaki dan i prao ispod njima, napravio bi odvod vode da tece napolje i cao.
 
Mogo bi malo tesijuda ocistis i da pritvoris ta vrata da ti ne udu komarci pa naprave cirkus. Vidim da imas svakojakoh kunicaa koji su ti sve rase.
 
Evo jos

slmo80.jpg


xctbme.jpg


Post je spojen: [time]1274552066[/time]
_________________________________________________
peto1

Nisam ja penzioner pa da svaka dva sata polivam tepsije :ppozdrav:
Nego, sve sto vidis sareno je od te zelene zenke a imam panonce i novozelandske bele.
 
Roller imam par pitanja , ti kavezi što si ubacio slike to je zidano ? a dole su rešetke-mreža i ispod tacna ?
i one posude za vodu , jel to isto ubačeno u beton malter okolo?
I de si pazario ženke i po kojoj ceni ?
Post je spojen: [time]1274552226[/time]
_________________________________________________
Možeš i na pp. odgovor :cao:
 
Ma salim se ja, nego sam trebo da ocistim pre slikanja da kazu ljudi -vidi kako je pedantan- a posle dve nedelje me nema.inace cistim zimi jednom nedeljno a leti dva puta.
 
Jhona DERU,

kavezi su zidani, dole je pod od punktovane žice, pa ide limena tacna... a voda je razvedena crevom direktno iz vodokotlića (gradski vodovod) i iz jednog plastičnog kanistera (za vitamine i lekove), tako da se može puštati voda sa bilo kog "izvora". Te betonske posude su za hranu i mogu ti reći da su vrhunski urađene, tj. funkcionalne.

Ostalo ti pišem na pm.

Nebojša 1977,

havala na lepim željama i komentaru!!!

Pozdrav svim kolegama kunićarima....
 
29w68o3.jpg

Post je spojen: [time]1274877037[/time]
_________________________________________________
4r7urq.jpg

Post je spojen: [time]1274909473[/time]
_________________________________________________
wjjbb5.jpg

Post je spojen: [time]1274941916[/time]
_________________________________________________
20u7uk7.jpg
 
2v0hj84.jpg

Post je spojen: [time]1274942095[/time]
_________________________________________________
okači u zečinjak lepljivu traku za muve
 
Nazad
Vrh