Fotografije vaših kunićnjaka

@Dragojub

Trebo si bolje naslikati da vide ljudi koliko moze da stane na tom malom prostoru...jer sigurno nece verovati...
 
@ mityoo

Danije malo mala ta rupa na kotilici, moze zecica da se povredi. Jer su joj bradavice za dojenje ocupane pa zbog toga. Jel su ti to oni madarski divlaci sto si rekao. nesto mi lice na njih.
 
Evo malo slika mog kunicarnika, pre neki dan sam zavrsio renoviranje na slici 0183 kavezi su kupljeni u St.Moravici a ostalo je moj rad, kao i kotilice
abjrxk.jpg
:mad:
Post je spojen: [time]1269291742[/time]
_________________________________________________
2im0p1.jpg
 
one puske na prvoj slici su da ih ubedis da zele da jedu i da se tove ili .....

drugu sliku si mogao postaviti rotiranu,
daj zecu u srednjem kavezu vodu
:haha:
 
http://i40.tinypic.com/t7ibrc.jpg[/IMG
[img]http://i42.tinypic.com/25pi79f.jpg
1etogn.jpg

Post je spojen: [time]1269293319[/time]
_________________________________________________
puska je za golubove,a kad bih jos znao da rotiram sliku :haha:
 
Ma veruju mi koliko moze da stane , ::namigivanje:: ak ne moze svako da dodje pa da se uveri. :D
Post je spojen: [time]1269291954[/time]
_________________________________________________
2a6plas.jpg

Post je spojen: [time]1269320859[/time]
_________________________________________________
33yrmly.jpg

Post je spojen: [time]1269349766[/time]
_________________________________________________
2znsg2t.jpg
 
imas ideju za kaveze nema sta, bolje da si uzeo i izrezao letve inapravio malo to lepse, neznma koju rasu drzis neku patuljastu ili nesto slicno a mozda i vrabce sto rece DOKO. Za par dana slikacu i postavicu moje kaveze.
 
doko je napisao(la):

nisam siguran da li si hteo da praviš volijere za papagaje i slične ptičice, pa odustao od toga i okrenuo se ka kunićima, ali onaj donji red kaveza slobodno "prepolovi" po visini, pa ćeš imati još kaveza, treba ti lim i žica ...
 
za sada nemam potrebe to da radim posto imam dosta mesta ali nikad se ne zna :cool: uglavnom idea nije losa ::svaka cast::
 
A te puske sluze za pitome i divlje zeceve. Zavisi sta oce da jede za rucak. Nasloni flobert pusku na kavez kod zeca kojeg oce da kolje pa ova jadan podivlja i ima divljeg zeca. A ona vazdusna je za vrapse da ne pojedu hranu ispred zeceva.
 
imas dobro oko kako si samo prepoznao puske :nono:ma posadio sam 500 kvadrata deteline i golubovi me ubise vazdusnom ne vredi pa sam malo presao na ozbiljniju municiju :zli:
 
Moje pohvale za kaveze .Lepo je kada covek ima visak prostora , a ne kao ja moram da koristim svaki santimetar.
Pedantno je i pregledno i ima dosta kiseonika na koji retko ko obraca paznju u kunicarstvu.
Ja bi ipak na betonima ugradio neki sistem za ciscenje , da beton ne upija mokracu.
 
doko je napisao(la):
Evo malo slika mog kunicarnika, pre neki dan sam zavrsio renoviranje na slici 0183 kavezi su kupljeni u St.Moravici a ostalo je moj rad, kao i kotilice
abjrxk.jpg
:mad:
Post je spojen: [time]1269262942[/time]
_________________________________________________
2im0p1.jpg
kavezi su odlicni, imache mesta za uzivanje i srechnu pripremu za lonac, ali reko da te pitam, kakve su ti to pojilice ? vidim da si neke nastavke montirao na plastichne flashe? pozdrav
 
I mene zanima kakve su to pojilice na koje si montirao flaše, gde si ih nabavljao i po kojoj ceni? Inače, sviđa mi se kavez...
 
Pojilica ja dobra ali ima jednu manu- to sto je od plastike pa kunic ponekad gricne i ne ostane nista od nje ::svaka cast:: Pojilicu sam platio 80 din dok taj nastavak sam dobio i mislim da je to nekakav deo od boce soda-vode, a cep je od flase gde sam napravio rupu, stavio gumicu da bolje dihta i to je to.......
eve i slike
4tsr50.jpg

b7hztd.jpg
 
Nazad
Vrh