Fendt

Ne moze bez rucne,nista ne znaci da ga ostavis u brzini. Ima kao neki otpor,ali nije to to. Ne mozes ga cak ni paliti na slepanje.
 
Ne moze bez rucne,nista ne znaci da ga ostavis u brzini. Ima kao neki otpor,ali nije to to. Ne mozes ga cak ni paliti na slepanje.
U tom slučaju, da li je neko zainteresofan za FENDT 103S allrad? :)

Šalu na stranu, traktor je zaista fantastičan. Veoma mi je upotrebljiv i izuzetno mali potrošač. Trenutno imam posla u nekoj šumi pa sam to primetio. U redovnom radu nema problema. Sa mojim mašinama: freza 2m, leskovački plugovi, tanjiranje nisam našao posao koji mu smeta i nije kadar da odradi.

Sad polako tražim kabinu. Možda mu pasuje i rakovičina. Moraću da premerim. Ali bih ipak kupio fendt kabinu.
 
Ma moze i do smrti,ali ima malo ulja i brzo se razbije,nije to neki izdatak 9,5lit ATF ali crveni,ovo je za seriju koja ne koristi ulje iz menjaca.
 
Menjao sam sva ulja i filtere kad smo ga kupili na 9000 radnih sati. Gde mu se nalazi ulje za turbomatik?
 
E tako tako,sve da povatam pa kad mi se nekad ispuni zelja da i ja dodjem do nekog fenda da znam kome da se obratim

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh