Fendt

Da li neko ima šemu ili crtež kako se na seriji 600 kaci prednji utovarivac.
Tj. Gde se tacno kace one sine nosaci utovarivaca
Napred ima 5 rupa gde se srafe a gde idu nazad kod točka?
Da li je to komplikovano postaviti (da znam da li da se uopste upustam u kupovinu iste!)
 
Nesic, jel traktor ima TMS tj da ga mozes vozit na pedalu od gasa samo da ne moras gurat yosticka da ubrza il uspori
 
Skoro sam malo zagledao jednog 312 vario, po gabaritima mu ne bih dao vise od 70-80 ks..
Malecki traktor a skrkaše u njega 120 ks 😄
 
Pozdrav svima. Došla je sezona radova za traktor. I nešto mi je neobično. Da li je moguće da se turbomatik ne sme ostaviti bez ručne podignute? Kad ostavim traktor u brzini on kreće.
 
Ja se nerazumem nesto puno,ali ako menjac ima pretvarac obrtnog momenta ,to nije kruta veza sa motorom koliko znam,ostaviti ga u brzini,ugasen,ne znaci nista.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Dobricanin je snimio video kako radi turbomatik, kad je ubacio u sestu i krenuo ja sam zabo..
 
Dobricanin je snimio video kako radi turbomatik, kad je ubacio u sestu i krenuo ja sam zabo..
Video sam taj snimak. I ja krećem iz transportne brzine bez problema. Problem mi je nizbrdica :) ovde kod nas ume da bude baš strmo. A da se siguram samo u ručnu...Ne razumem da je fabrika napravila nešto što ne sme da se ostavi na nizbrdici bez klocne :)
 
Nazad
Vrh