Fendt

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
4.815
Ne moze bez rucne,nista ne znaci da ga ostavis u brzini. Ima kao neki otpor,ali nije to to. Ne mozes ga cak ni paliti na slepanje.

zaricmica

Novajlija
Učlanjen(a)
3 Apr 2017
Poruka
22
Ne moze bez rucne,nista ne znaci da ga ostavis u brzini. Ima kao neki otpor,ali nije to to. Ne mozes ga cak ni paliti na slepanje.
U tom slučaju, da li je neko zainteresofan za FENDT 103S allrad? :)

Šalu na stranu, traktor je zaista fantastičan. Veoma mi je upotrebljiv i izuzetno mali potrošač. Trenutno imam posla u nekoj šumi pa sam to primetio. U redovnom radu nema problema. Sa mojim mašinama: freza 2m, leskovački plugovi, tanjiranje nisam našao posao koji mu smeta i nije kadar da odradi.

Sad polako tražim kabinu. Možda mu pasuje i rakovičina. Moraću da premerim. Ali bih ipak kupio fendt kabinu.

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
6.800
Ma moze i do smrti,ali ima malo ulja i brzo se razbije,nije to neki izdatak 9,5lit ATF ali crveni,ovo je za seriju koja ne koristi ulje iz menjaca.

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
4.815
Menjao sam sva ulja i filtere kad smo ga kupili na 9000 radnih sati. Gde mu se nalazi ulje za turbomatik?

geci

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2016
Poruka
2.070
E tako tako,sve da povatam pa kad mi se nekad ispuni zelja da i ja dodjem do nekog fenda da znam kome da se obratim

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Vrh