Fendt

Ispod pedale nema nista sigurno,a nisi probao da stavis kamionski mali prikljucak na prikolicu i da koristis samo sa jednim bez kruznog?
Da taj sto stalno duva ostavis i ne diras ga a onaj sto duva kad stisnes kocnicu da koristis?
Ne vidi se na ovoj slici ventil,ide crevo iza oplate,moracu sutra da pogledam jel iza nje ili negde drugde taj ventil.
dsc04052b.jpg
 
@ igordulic
Jel mi mozes slikati taj za traktorsku prikolicu? I gde je spojen sa ventilom. Jel ventil na pedali kocnice ili je kao kod mene ispod kabine pozadi.
Miroslave to mi je zadnja opcija. Ako nikako drugacije ne budem mogao da napravim bice tako.

Niđžo, postavi pitanje da te ceo svet razume:haha:malo se šalim....
Poseti temu KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUŽBI POLJOPRIVREDE i prelistaj 6,7 možda i više strana neko je postavio skicu tj; šemu prepravke sa jednokružnog sistema na dvokružni....:ppozdrav:
 
@ igordulic
Probao sam tako i kao sto rekoh kad zakacim na crvenu prikljucnicu onda stalno duva vazduh u sistem i kad stisnem kocnicu nema nikakve reakcije, dok kad zakacim na zutu kad stisnem kocnicu on otvori ventil i pocne da duva u prikolicu vazduh, kad pustim kocnicu on zatvori ventil i prikolica pocne da koci.
@ KAMENI
Razume me svako ko se sretao sa tim stvarima, a ko se nije sretao dzabe mu i da nacrtam.....
Sto nisi dosao da vidis traktor?
 
Aha,pa ne znam sta da ti kazem onda,pogledacu kod mene pa ako uspem da vidim kako je reseno javim ti,kupi druge prikolice :D ili prepravi ove na kruzni.
 
evo obecana slika ....iznad ovog ventila je onaj kojeg imas i ti na tvom 312 od ovog idu razvodi na prikopcavanje....
fnykp0084001.jpg
[/IMG]
 
ja sam imao ovkav u planu, ali mi nije dala zena jer bi kostao plus 15000 eura kaze ona i ovih blizu 20 hilj. sasvim dosta za jedan ovakav traktor. . .:haha: :haha:
 
Doce valjda i taj dan da se i on zameni za nekog tamnozelenoga :D dobro bi bilo mozda oba utopiti u jednoga novijega manjega fendta :) Ali kada gledam na netu 80-95ks 2001-2002god. sa 7-10 hilj rc kosta kao novi zetor od 80ks..
 
sta je ovo moze da se iznajmljuje za 3800 forinti ali za koliko vremena, jel to na sat????:sta:
 
Nazad
Vrh