Fendt

Drugar ima 615lsa,sa duplim komandama,nista posebno,odvrnes volan,okrenes sediste,zavrnes volan,ima kocnicu i kvacilo i gas rucni,namenska masina...
 
E to stvarno ni ja nemogu da zamislim , ha pilot i kopilot haha Ko a vozis boing :haha: Neverujem da je to moguce .
 
Au pa nekazem tebi pa ja sam licno video i bio u traktoru ovom sto je dosao taj je narucen da ostane na nasem gazdinstvu ali ga ovi iz padinske nisu dali jbg. Samo ovde nema nista duplo ,napredovala tehnologija jbg nego se okrece platforma pod 180 stepeni i teras u rikverc kao napred sta god hoces i na komandama gore je gore ,levo je levo ,napred je napred bez obzira sto se traktor krece u rikverc ,kompjuter registruje promenu polozaja platforme .

- - - - - - - - - -

A kazem za dva volana ne kapiram u isto vreme dva volana u predhodnom postu ,pa sam se nasalio kao u avionu pilot i kopilot .
 
vbig_6.jpg
 
Da se pravim pametan pa da objasnjavam malo , pozadi je mali volan i to je sistem sa duplim komandam upravljanja , imalo je pre mozda dve tri godine na valtrinom sajtu slika sa tim drugim volanom ili mozda na ovom forumu , ne secam se dobro.
 
Jedno je sigurno .Kad dođe na prodaju neće moći da podigne ni leskovačku tanjiraču 24 diska....Ovoliko oruđe napred i još se propinje.
 
Nazad
Vrh