Fendt

Moram da napravim konkurenciju ovim "mackicama-tigricama" jer ne znaju koliko kosta traktor,da znaju aute ne bi ni pogledale. :osmeh:
 
u pravu si za paklenu kombinaciju, kupis je i onda sledi pakao dok otplacujes i dok se kvari.
 
Fendt se ne kupuje ako nemas u svako doba dana ili noci milionce dinara da stavis u njega ako iznenada zatreba.
 
zdravo svima!!!! trazim pomoc od iskusnijih.....traktor fendt favorit 614 LSA 87 god, nikako da nadjem impulsni davac(sonda, sensor, speed sensor) zvali kome kako se svidelo na menjacu jer na display-u mi neradi instrument od brzine . . . .

nasao sam senzor od obrtometru kod zamajca....

pa sad skoro i drugi senzor od kardanskog vratila imam opciju na display-u da mogu da biram dali hocu da gledam obrtaj od radilice ili kardanskog vratila

ali sensor od kilometraze nikako da nadjem eventualno ako nije ispod sedista jer jos samo sediste nisam izvadio.....:sta:

unapred hvala svima na bilo kakvu pomoc!!!
 
Ma nema sanse ! Pa kupovali bi iz celog sveta kod vas ,pa bi ih manje izaslo sa transportom . Na sajmu sa popustima su bile daleko vece cene.
 
ljudi nepricam napamet danas je bio covek iz prodaje Inter agrara kod mene kuci i rekao mi je to sto sam i napisao ko mi neveruje neka pozove Inter agrar i neka proveri!...:D:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh