Fendt

Posto vidim da se raspitujez za traktore preko 300 ks, jesi pitao u res-trade-u za JD 8360R?
 
Poslednja izmena:
Tema glasi FENDT pa nije red da spominjemo resu i JD 8360R.Svako zna koji mu traktor godi pa nije na Vama da preporučujete!Drugo nije mi poznata ta firma resu!
 
niko se nije javio već nekoliko dana u vezi mog speed senzora, pa sam danas otišao u ovlašćeni servis za fendt-ove, i fini ljudi odmah me uputili gde se nalazi taj dotični indikator za kilometražu........ispod sedišta. Po njima nemoram ni kupovati nov jer mogu slobodno da stavim onaj od senzora koji se nalazi na kardanskom vratilu. Danas izvadio sedište sutra pogedaću ispod. Nemačke prašine ima dosta , niko nije gledao do sad za zadnjih 20 i kusur godina ispod kabine......:sta: :sta: :sta:
 
Što se čudite što je u Srbiji jeftiniji Fendt nego u NJemačkoj , to je sasvim normalno , po standardu postavljaju cijene , teško ga i po to prodaju a kamoli skuplje , i njima je daj šta daš . U Bih su tek najniže cijene u cijelom okruženju , dobro nema Fendt prestavništva kolko znam al recimo JD il DF su jeftinji 10-20% negu u Hrvatskoj ili Srbiji a tek nego u Njemačkoj , dokle ćemo se iščudjavati na to.
 
Daj neke slike od masine da vidimo.

bice, strpite se malo, cekam neki lep suncan dan za slikanje..........:cool:

- - - - - - - - - -

samo za gosp. KisRoberta :osmeh:

fnykp0065.jpg
[/IMG]
 
Ovako sa daljine lepo izgleda,kanda je kisa padala,pa nisi hteo da ides napolje,posto je dosta zumBirano!
 
pa ovako traktor je dosao iz nemacke pre nekih mesec dana direkto kod jednog majstora iz beceja (F. Attila), u neispravnom stanju , trgovac vredan nas Sabacki priljatej de dovezao. nije se mogao ubaciti u brzine.........svacijom srecom samo druk lezaj je bio u kvaru. Kad je kvar resen (stavjen nov lezaj iz nemacke) ja sam usao u sliku. Majstor kaze da je traktor jako ocuvan i maltene radio je na njemu sve , sem neke sitnici poput neke sijalice, i tako.
Na izgled jos treba raditi jer moram haubu da farbam i gornji deo kabine je od plastike(poliester) ima i tamo neki deo da se popuni.
traktor je 86 god. 614 LSA, 384 serija 114 kw ( 155 ps) sa pravih 8692 rc. ja sam drugi (treci) vlasnik, U nemacku je bio prvo na oca pa na sina registrovan .Jos da napomenem ima dva volana i to sve ispravno funkcionise. gume onako srednje zadnje 50% istrosene prednje malo vise.

placen koliko je nikola ilic naveo .....malo jace

svi ste dobrodosli na aldomas......:ppozdrav:

19500 eur
 
Poslednja izmena:
pa ovako traktor je dosao iz nemacke pre nekih mesec dana direkto kod jednog majstora iz beceja (F. Attila), u neispravnom stanju , trgovac vredan nas Sabacki priljatej de dovezao. nije se mogao ubaciti u brzine.........svacijom srecom samo druk lezaj je bio u kvaru. Kad je kvar resen (stavjen nov lezaj iz nemacke) ja sam usao u sliku. Majstor kaze da je traktor jako ocuvan i maltene radio je na njemu sve , sem neke sitnici poput neke sijalice, i tako.
Na izgled jos treba raditi jer moram haubu da farbam i gornji deo kabine je od plastike(poliester) ima i tamo neki deo da se popuni.
traktor je 86 god. 614 LSA, 384 serija 114 kw ( 155 ps) sa pravih 8692 rc. ja sam drugi (treci) vlasnik, U nemacku je bio prvo na oca pa na sina registrovan .Jos da napomenem ima dva volana i to sve ispravno funkcionise. gume onako srednje zadnje 50% istrosene prednje malo vise.

placen koliko je nikola ilic naveo .....malo jace

svi ste dobrodosli na aldomas......:ppozdrav:

19500 eur
Jesi ga kupio od Mike Lampe ?
 
hej Cveja Po nemoj da zezas nemoze traktor da se tera u dva pravca u istom trenutku........napred i nazad.......:osmeh:
 
Mi imamo 936 koji je kupljen namenski za silo kombajn i okrece mu se kompletna platforma sediste komande displej itd i volan reaguje normalno kao da ides napred nejdu kontra komande , kompjuter registruje kad je platforma kako okrenuta .Jako cudno izgleda D .:osmeh:
 
Mi imamo 936 koji je kupljen namenski za silo kombajn i okrece mu se kompletna platforma sediste komande displej itd i volan reaguje normalno kao da ides napred nejdu kontra komande , kompjuter registruje kad je platforma kako okrenuta .Jako cudno izgleda D .:osmeh:
to sam video, kao na kombinirkama koje sediste okrecu, ovaj okrece sve sa volanom.

Ali ovo sa dva volana neznam ni kako izgleda.
 
Nazad
Vrh