Farovi i svetlece lampe

Ma to su štopaljke s one prikolice što sam remontovao....
Nisam hteo da kupujem nove, jer su ove Saturnus, unutra je stvarno kvalitetno mesingano, oni pipci što naležu na donji deo sijalice ( + ) , su isto fantastično elastični pa sam odlučio da ih detaljno očistim i sredim, pa vratim u funkciju....
Ostalo mi one "sjajne" farbe u spreju, pa sam namolovao "fokus leće", stop svetla i žmigavca...
A stao mi mozak, gde koja sijalica ide...
Dukej, sva ležišta sijalica su ista, ne može se po tome odrediti...
Nekad je pisalo 21w, pa opet 21w i na kraju 5w, i onda je lako odrediti šta je pozicija a šta je stop....
Ovde nije pisalo, a kad sam skidao, nije mi palo na pamet da obratim pažnju na redosled sijalica....
Stavio sam poziciju u sredinu, sijalica 12v5w...
Za žmigavac i stop svetlo, 12v21w..
Nek traju dok se ne polupaju, pa će najverovatnije onda ići led svetlo...
Otom-potom....
 
Editovanje video odlično, muzika još bolja, ali prekidači su pobedili... Gde li si ih samo iskopao....
 
I zadnji imaju blink opciju kostaju ni 500din komad. Oba su spojena na iati dovod i onda mi kao detetu zanimljivo kako jedan dok radi drugi ne radi pa polako menjaju mod i zajedno blinkaju pa ponovo se razdvoje.
 
Mogao si da nabavis neki mikro prekidac bilo bi malo kulturnije

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Da li neko ima ili zna rešenje za svetla na 577, ona okrugla. Jako loše sijaju. Meni pada na pamet ako ima negde da se nadje original taj far ali sa ulazom za H4 sijalicu pa da stavim led. Ako neko ima neku ideju rado bih saslušao...?
 
Kupi adapter, pa mozes h4 da stavis, ja sam tako u farove od fergusona stavio h4 led, al je bilo prejako

7262a5c56e17b1a4546802a9d782b80c.jpg
 
Nazad
Vrh