Farovi i svetlece lampe

Probao sam onaj mali led bar, ne izgleda kvalitetno i masivno iskreno receno. Mada lepo sija baca i u sirinu i u duzinu nekih bar 50m, za prskalicu i spartac su mi sasvim dovoljni, eventualno drljanje.
 
Gde nabavljate te flod led farove? ja sve sto sam do sad kupovao bili spot, ne kazem , izuzetno sam zadovoljan u odnosu na stare farove, ali ako moze bolje
 
Da pitam kako ste resili osvetlenje za rikverc na kombajnu. Planiram staviti dva led fara po 48w ali me zanima dali staviti iznad zadnjih tockova ili na rep kombajna. Ako stavim iznda tockova osvetlavace mi dje mi idu tockovi sto mi je i bitno ,ali neznam koliko ce onda bacati nazad svjetlost. Ako ih metnem na rep osvjetli cu cijelu njivu ali necu tockove.
 
Ove cene su stvarno smesne samo sto je postarina preskupa. Da ti se i ne svide kako svetle mozes ih prodat i jos zaradit.
Ove prve farove sam vidio na tom masseyu ubijaju kako svetle:

Ove sa debelim hladnjakom u bosni nema ispod 24km:
 
Ove sa debelim hladnjakom sam kupio prije u lokalu, bili dosta skupi ali svijetle jako dobro , nisam nikad mjerio koju amperazu vuku , ove sto sam uzeo sa po 2 led unutra bih rekao da svijetle mozda 20% slabije ali odnos bi bio na jednoj strani 4 led diode i na drugoj 32 led diode, tesko je ocjeniti jer jedne su radno i razbacuju a druge tuku 50m daleko i uzi snop.
 
Gde nabavljate te flod led farove? ja sve sto sam do sad kupovao bili spot, ne kazem , izuzetno sam zadovoljan u odnosu na stare farove, ali ako moze bolje
Наручиш са Нета, од Кинеза?

Таман да ти дођу до почетка наредне сезоне и отопли, да те не мрзи да их натенане монтираш.
 
Hteo bih da na mom 539 zamenim one klasične stop lampe četvrtaste sa sličnim ali da imaju led svetiljke. Da li to ima negede da se nađe? Napišite neku adresu gde mogu da pogledam slike i to što želim i poručim.
 
Ако су ти старе штопаљке "у возном стању", можеш да прођаш и само са ЛЕД сијалицама, које поставиш уместо обичних "жаруља". Тако ти је мања шанса да те неки приљежни... "орган" цима за то да ли су ти те нове ЛЕД штопаљке са атестом или не.
 
Izgubio sam se načisto....
Koje je koje svetlo na zadnjem stop svetlu prikolice sa 3 polja ?
Evo ovakvom...
Znam šta je žmigavac, daltonista još uvek nisam, buni me koje je pozicija a koje stop svetlo ?
Srednje i krajnje crveno...
Znao sam, a sad da me ubiješ ne znam...
(srednje crveno je pozicija ? A ? 😀 )
Sa onim kockastim je lako, žmigavac sa strane, dole je pozicija a crveno sa strane stop...
A ovde :

0-02-04-7b00dced81a1455236a2555a25a857358299e87f045abefa595f1c57f38d3a7a_1c6d9658aa8cd9.jpg
 
Ја би рекао да је средње стоп јер има онако урађено стакло за разбијање светлости?!
 
Pozicija je u sredini. Neke takve lampe na onom crnom delu gde su grla i ostalo, na tom srednjem delu ima providnu plastiku radi osvetljenja tablice, samim tim znači da je pozicija u sredini...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh