Elektro instalacija

kada smo već kod osigurača , mene ova kućišta osigurača izluđuju , nova nisu ni za Q a starih dobrih nemožem da nadjem , imate li kako rješenje jer nemogu više da gatam šta mi od signalizacije radi a šta ne , sve mi je ispravno i radi ali tabla osigurača je kvalitet NULA

negdje sam vidio u prodaji (ali nemogu da se sjetim gdje) tablu za traktor ali sa osiguračima onim ubodnim , kao na nekim autima , ima li to gdje da se kupi
znači za ove osigurače
osigurac_uni_10_A.jpg
 
ima Savo, ima da se kupi i to pravi........................nemam cime da ti slikam da vidis sta je roba....
 
Ima od MTZ traktora, nisu skupi, a dobri su. Ja sam takve kutije osigurača ugradio u jedan IMT 540.
 
Pa samo realno razmisljam,da su ti ubodni tako dobri i drugi bi to stavljali u svoje traktore mislim bar ONI NEKI sto su skoro radili instalaciju a oni stavili k'o i ja obicne plastikanere,a sad pod pricom extra je al ne mogu da ti pokazem ovde bi da se obogate na tudjem znoju.
 
A sta ti mislis da ce ti u dvoristu crci od kratkih svetala,radnog svetla ili nesto drugo bitno,uvek crkne k'o uz onu stvar kad si u nekoj vukojebi.. pa ako nadjes osigurac u kutiji alata srecan si k'o mali majmun,a ne pipalicu da nosim u svakom traktoru.
A sto se tice auta,auti su razni al jedan je Jugo.

Presece se onako kako odgovara potrebama.Nece niko uz duz seci....
 
mtz novi tip ima sasvim pristojnu kutiju osiguraca,ima sa 4 i sa 6 ubodnih osiguraca ili BP1 BP2 BP6 kataloski
 
Savoris pa jel ti nije ono što je gospodin Matić preveo Q=Quršlus-izbio na Sovjetu.
Nevidim razlog za banovanje jedino ako je to nešto drugo?
 
Nazad
Vrh