E-Agrar

Mislim da ne postoji minimum moze i jedna ali da su akoro oteljene .Kad otvoris zahtev on ti sam ponudi meni je ponudio dve koje su oteljene prosle godine u decembru
je l to za umaticene krave, ili neumaticene ili sta konkretno...? citao sam javni poziv ali ne mogu da rastumacim
 
Kod mene "platforma nije dostupna" ne znam da li negde grešim ulogujem se na e agrar sve ok parcele zivotinje... Ali nikako na epodsticaj??

Verovatno poruka zavisi od pretraživača. I ja odem na eagrar i tamo sve ok. Odem na efakture isto sve ok. Na euprava sve radi. Jedino na epodsticaje izbacuje grešku. Verovatno nešto čeprkaju pa je onemogućen pristup...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kod mene "platforma nije dostupna" ne znam da li negde grešim ulogujem se na e agrar sve ok parcele zivotinje... Ali nikako na epodsticaj??

Verovatno poruka zavisi od pretraživača. I ja odem na eagrar i tamo sve ok. Odem na efakture isto sve ok. Na euprava sve radi. Jedino na epodsticaje izbacuje grešku. Verovatno nešto čeprkaju pa je onemogućen pristup...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Malo koče sajt mozda se previše ljudi prijavilo😀
 
mixer probaj sad meni otvorilo,a isto mi izbacivalo kao tebi

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Pitanje 1
Odgovor na pitanje 1:

Pitanje 2
Odgovor na pitanje 2:
Pitanje 3
Odgovor na pitanje 3:
Pitanje 4
Odgovor na pitanje 4:
Pitanje 5
Odgovor na pitanje 5:
Pitanje 6
Odgovor na pitanje 6:
Pitanje 7
Odgovor na pitanje 7:
Pitanje 8
Odgovor na pitanje 8:
Pitanje 9
Odgovor na pitanje 9:

Pitanje 10
Odgovor na pitanje 10:

Pitanje 11
Odgovor na pitanje 11:

Pitanje 12
Odgovor na pitanje 12:

Pitanje 13
Odgovor na pitanje 13:

Pitanje 14
Odgovor na pitanje 14:

Pitanje 15
Odgovor na pitanje 15:

Pitanje 16
Odgovor na pitanje 16:

Pitanje 17
Odgovor na pitanje 17:

Pitanje 18
Odgovor na pitanje 18:

Pitanje 19
Odgovor na pitanje 19:

Pitanje 20
Odgovor na pitanje 20:

Pitanje 21
Odgovor na pitanje 21:

Pitanje 22
Odgovor na pitanje 22:

Pitanje 23
Odgovor na pitanje 23:

Pitanje 24
Odgovor na pitanje 24:
 
Pitanje 25:
Odgovor napitanje 25:


Pitanje 26:
Odgovor na pitanje 26:


To je to što se tiče nas na ovom forumu pošto stvarno ne stižemo da odgovaramo i na forumu i na ☎️📧 u svakom trenutku nas možete kontaktirati na 0800 106 107 ili na uap.callcentar@minpolj.gov.rs (Pratite naš Youtube kanal (Tu će biti video uputstva): (https://www.youtube.com/@ministarstvopoljoprivreders).

Što se tiče utiska sa ovog foruma: Bilo je zadovoljstvo biti deo zajednice (Prijatna atmosfera).

Srdačan pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Како сте све ово лепо смислили да сје.бете масу људи. И највећа глупост је око осигурања зашто сви чланови газдинства морају понаособ бити осигурани преко фонда???
Како у предузећима један члан породице је запошљен и цела породица има право преко њега на осигурање? Лепо сте требали рећи ове године нема субвенција, а не људима да направите безброј проблема око пријаве, е аграра и осталих **greška само да би што мање пољопривредника добило субвенције.
 
Petre Sin ima novootvoreno gazdinstvo od 16.03.2023 god i nema ga u sistemu nemožemo da obnovimo gazdinstvo na eAgraru.
 
"Pitanje br.9:
Ako sam uneo više od 20 hektara da li će proći zahtev ili gubim pravo na subvencije?

Odgovor br.9 iz UAP-a u ranijem postu:
Možete slobodno da podnesete više od 20 hektara ali će vam biti isplaćene subvencije do 20 hektara (Ostatak neće ! ! ! >Ako imate puno parcela ali ipak želite da vam sve uđe u subvencije smanjujte pa se potrudite da bude 20 hektara)"


Konačno razjašnjenje po meni bespotrebno napravljene dileme.
Hvala na sada jasnom odgovoru.
 
У преводу отворите још које газдинство на неког од чланова породице.
Јбт систем нас гура да муљамо.
 
Da li je neko uspeo da aktivira e-sanduče? Iz eid podrške su mi odgovorili da se sanduče automatski aktivira kada se ulogujem na e upravu, ali uvek stoji SANDUČE JE ONEMOGUĆENO ZA PRISTUP.
 
Nazad
Vrh