E-Agrar

Da li je neko uspeo da aktivira e-sanduče? Iz eid podrške su mi odgovorili da se sanduče automatski aktivira kada se ulogujem na e upravu, ali uvek stoji SANDUČE JE ONEMOGUĆENO ZA PRISTUP.
Ne vredi nista ja sam im pisao 3 mejla sve isti odgovor "Уколико добијате грешку Онемогућен приступ еСандучету, молимо Вас за мало стрпљења. Проблем пријављен колегама из техничке подршке и да очекујемо да ће ускоро бити решен."
Sad sam zvao na telefon i kazu da znaju za problem od petka je nastao , na moje pitanje da li ce se resiti skoro odgvor je "Ne znamo".
 
Како сте све ово лепо смислили да сје.бете масу људи. И највећа глупост је око осигурања зашто сви чланови газдинства морају понаособ бити осигурани преко фонда???
Како у предузећима један члан породице је запошљен и цела породица има право преко њега на осигурање? Лепо сте требали рећи ове године нема субвенција, а не људима да направите безброј проблема око пријаве, е аграра и осталих **greška само да би што мање пољопривредника добило субвенције.
Poštovani gospodine @DraleTD ako je povod ovakve vaše ljutnje Status Primljen umesto Status Prihvaćen ne brinite dobićete pare. Samo kažite da ne dobijem nikakvu poruku na mail od Uprave za Agrarna Plaćanja da treba to i to fa se ispravi u navedenom roku, već samo poruku od banke da vam je uplaćena određena suma novca.

Srdačan pozdrav.
 
Petre Sin ima novootvoreno gazdinstvo od 16.03.2023 god i nema ga u sistemu nemožemo da obnovimo gazdinstvo na eAgraru.
Ako vaš sin nije još dobio BPG sačekajte do kraja nedelje. Ako ne dobije napravite novo gazdinstvo pa će ubrzo dobiti i nov BPG (Proces može malo da potraje [Dok odobri direktor, dok se verifikuju članovi, dok se zavede BPG, dok dobijete BPG].
 
Petre dobio je BPG i ima potvrdu o aktivnom statusu, strukturu setve i izvod iz registra poljoprivrednih gazdinstava izdato u Upravi za trezor filijala Novi Beograd ekspozitura Stara Pazova.
 
Nesto rade posto na eagraru mi ne izbacuje parcele a na epodsticaji nece da udje

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@Petar_Petrović

Poslao sam mail Upravi za Agrarna Plaćanja u četvrtak, i još uvek nema odgovora. Koliko još da čekam na taj odgovor, još uvek nisam obnovio gazdinstvo jer čekam da rešim problematičnu parcelu koju mi je eAgrar izbacio iz gazdinstva. Ja nemam ni 20ha u gazdinstvu pa mi nije baš sve jedno da obnavljam gazdinstvo bez te parcele.
 
Ja imam racun kod Kredi agrikol banke koju od 28.aprila preuzima Rajfazen. Poslali su mi obavestenje koji mi je novi broj racuna i da ce vaziti od tada. Da li cu dobiti pare do 27. ili kasnije nemam pojma. Kad da menjam broj racuna na gazdinstvu? Sta ako pare odu na racun koji je nevazeci bas u tom periodu? Samo problemi...
 
@Petar_Petrović

Poslao sam mail Upravi za Agrarna Plaćanja u četvrtak, i još uvek nema odgovora. Koliko još da čekam na taj odgovor, još uvek nisam obnovio gazdinstvo jer čekam da rešim problematičnu parcelu koju mi je eAgrar izbacio iz gazdinstva. Ja nemam ni 20ha u gazdinstvu pa mi nije baš sve jedno da obnavljam gazdinstvo bez te parcele.

Pozovite ako ne možete da sačekate odgovor
  • +381 11 30 20 100
  • +381 11 30 20 101
Pročitajte Odgovore 10 i 11 Naš komentar

Srdačan pozdrav.
 
Petre dobio je BPG i ima potvrdu o aktivnom statusu, strukturu setve i izvod iz registra poljoprivrednih gazdinstava izdato u Upravi za trezor filijala Novi Beograd ekspozitura Stara Pazova.
Ako kežete da je dobio BPG kada ode na njegov eRPG-eAgrar sistem još nije povukao podatke strpite se (Mogli ste da sačekate da se omogući opcija Registracija novog gazdinstva na vaše ime >Sin je samo trebao da ode do pošte za eID parametre i onda se loguje na eRPG-eAgrar pa će biti njegovo ime i prezime bez BPG, zatim kada se omoguči opcija za registaciju klikne na to).

Pozovite da rešite to kod njih
  • +381 11 30 20 100
  • +381 11 30 20 101​
Srdačan pozdrav.
 
Petar Petrovic Treba mi pomoc,nemogu da otkrijem problem uzroka upozorenja. Nisu popunjena sva obavezna polja kod jedne ili vise lokacija.Molimo popunite obavezna polja oznacena crvenom zvezdicom. Gde mozemo da proverimo uzrok problema,unapred hvala..
 
Hoce li se resiti uskoro problem sa ovim e sanducetom?Zna li se nesto?
Поштована/и,

Уколико Вам еСандуче није активно потребно је да се пријавите на Портал еУправа. еСандуче се активира приликом прве пријаве на портал на линку https://euprava.gov.rs/


С поштовањем,
Контакт центар Канцеларије за ИТ и електронску управу


Treći put mi šalju ovaj odgovor, sad četvrti put im govorim da ne vredi ni 100 puta da se prijavim/odjavim. Poslao sam im sad skrinšotove celog sandučeta i teksta da nije aktivno valjda će poverovati.
 
Ja imam racun kod Kredi agrikol banke koju od 28.aprila preuzima Rajfazen. Poslali su mi obavestenje koji mi je novi broj racuna i da ce vaziti od tada. Da li cu dobiti pare do 27. ili kasnije nemam pojma. Kad da menjam broj racuna na gazdinstvu? Sta ako pare odu na racun koji je nevazeci bas u tom periodu? Samo problemi...
Banka salje obavestenje upravi za agrarna placanje da se menja broj racuna, a mi obavestavamo kupce robe. Sve pare uplacene na stari broj racuna bice vracene nazad uplatiocu
 
Поштована/и,

Уколико добијате грешку Онемогућен приступ еСандучету, молимо Вас за мало стрпљења. Проблем пријављен колегама из техничке подршке. Очекујемо да ће ускоро бити решен.

Evo konačnog odgovora za E SANDUČE
 
Nazad
Vrh