E-Agrar

Покушајте да решите проблем "е-садучета" тако што ће те у еаграру затражити статус пољопривредног газдинства.
Решење ће Вам стићи у е-сандуче на е управи,чим га отворите е-сандуче се активира.
После тога можете ући у Подстицаје без проблема неће Вам тражити да активирате е-сандуће и завршите пријаву !?
Мени је тако успело !
 
У преводу отворите још које газдинство на неког од чланова породице.
Јбт систем нас гура да муљамо.
Mozda sistem pomaze nekome ko je manje razvijen sa 5-10-15 hektara i potrebnija mu je pomoc nego nekome ko ima 40-50 hektara, ne znaci da ovaj drugi mora zbog sistema da mulja i da deli njive na sve clanove porodice.
 
Покушајте да решите проблем "е-садучета" тако што ће те у еаграру затражити статус пољопривредног газдинства.
Решење ће Вам стићи у е-сандуче на е управи,чим га отворите е-сандуче се активира.
После тога можете ући у Подстицаје без проблема неће Вам тражити да активирате е-сандуће и завршите пријаву !?
Мени је тако успело !
Tako sam i ja mnogima uradio
 
Покушајте да решите проблем "е-садучета" тако што ће те у еаграру затражити статус пољопривредног газдинства.
Решење ће Вам стићи у е-сандуче на е управи,чим га отворите е-сандуче се активира.
После тога можете ући у Подстицаје без проблема неће Вам тражити да активирате е-сандуће и завршите пријаву !?
Мени је тако успело !
Nece .vec je probano.Milion puta.ONima koji mogu da udju u Esanduce moze tako problem da se resi,ali nama koji ne mozemo u Esanduce nece ni da salje jer je evidentirano u Eagraru i na Eupravi da nam Esanduce ne funkcionise iz nekog razloga i dok ga It iz Euprave ne odblokiraju nema leba za nas :)
 
Како сте све ово лепо смислили да сје.бете масу људи. И највећа глупост је око осигурања зашто сви чланови газдинства морају понаособ бити осигурани преко фонда???
Како у предузећима један члан породице је запошљен и цела породица има право преко њега на осигурање? Лепо сте требали рећи ове године нема субвенција, а не људима да направите безброј проблема око пријаве, е аграра и осталих **greška само да би што мање пољопривредника добило субвенције.
Nema to veze sa onima koji crnče u kancelarijama kao mi na našem imanju. To ima veze isključivo sa političarima i njihovim poslušnicima. Nisam primetio na protestima te nezadovoljne domaćine, kakvi su na protestima, takvi su i domaćini na svojim imanjima i zato ne mogu da plaćaju doprinose. Znam da istina boli ali ja tu ne mogu ništa.
 
Pre par minuta podneo zahtev za rođaka i iskoči nije aktivno esanduče. Odem na eUpravu ali na kompjuteru i uđem na e sanduče i u donjem levom uglu iskoči prozorče sa zupčanikom kliknem tu i otvori se prozor gde pišu podaci vlasnika i piše status sandučeta AKTIVNO. Vratim se nazad i sve ok podnesem zahtev bez problema.
 
Podneo zahtev, sve regularno. Ali nista nije stiglo u to vaše Esanduce. Msm je l treba da stigne? Normalno udjem u njega.
 
Pre par minuta podneo zahtev za rođaka i iskoči nije aktivno esanduče. Odem na eUpravu ali na kompjuteru i uđem na e sanduče i u donjem levom uglu iskoči prozorče sa zupčanikom kliknem tu i otvori se prozor gde pišu podaci vlasnika i piše status sandučeta AKTIVNO. Vratim se nazad i sve ok podnesem zahtev bez problema.
A jel pisalo da nije aktivno ili sanduce je onemoguceno za pristup?
 
Ala su brzi ovi,prvi dan konkursa nemogu da pregledaju,niko nista ovde nepise jel nekome promenili iz primljeno u prihvaceno?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
I dalje ne svatam sta ce nam sanduce i zahtev, prilikom obnove gazfinstva se sve kaze… dalje isplati nas do 20 ha n racun i cao. Cemu zahtev?
 
Pa da mogu naknadu za odvodnjavanje da pošalju, kako zašto? :D
Imam problem sa ConsentID, telefon na kom je instaliran i registrovan ConsentID je gekno. Koja ja je procedura? Je l' mogu da skeniram ponovo QR kod dobijen u pošti na drugom telefonu?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Pa da mogu naknadu za odvodnjavanje da pošalju, kako zašto? :D
Imam problem sa ConsentID, telefon na kom je instaliran i registrovan ConsentID je gekno. Koja ja je procedura? Je l' mogu da skeniram ponovo QR kod dobijen u pošti na drugom telefonu?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Imao sam isti problem,morali su da me izbrisu iz registra,pa sve ponovo od pocetka,posta,kod I sve po redu.
 
Покушајте да решите проблем "е-садучета" тако што ће те у еаграру затражити статус пољопривредног газдинства.
Решење ће Вам стићи у е-сандуче на е управи,чим га отворите е-сандуче се активира.
После тога можете ући у Подстицаје без проблема неће Вам тражити да активирате е-сандуће и завршите пријаву !?
Мени је тако успело !
U tom slučaju potvrda stigne u esanduče-arhiva a e sanduče i dalje ostane neaktivno
 
Vidim da se malo promenio prikaz na eAgraru u sekciji "3. Земљишни фонд и биљне културе". Da li vam stoji za percele koje je eAgrar sam povukao iz baze da je vlasnistvo nosioca gazdinstva i ako su u katastru u vlasnistvu clana gazdinstva ?
 
Ne znam samo kada ce sresiti e sanduce kad prodje konkurs?! Kazu da od petka je nastao ovaj problem i jeste tako jer pre toga sam mogao da ulazim bez problema na podsticaje, cak u petak oko 8 pre nego sto su pustili konkurs je radilo i posle oko 11 kad sam usao kaze da se aktivira e sanduce, medjutim to je nemoguce sta nisam probao ne vredi , a njihov odgovor je da znaju i ocekuju sto pre da se resi problem to sto pre cini mi se da ce potrajati pitanje da li ce nesto srediti dok kraje konkurs...


Послато са SM-A736B помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh