E-Agrar

Kolege imam pitanje u vezi trajanja zakupa,znači u ugovoru stoji do 2026. za sve parcele koje zakupljujem od istog čoveka e sad u trezoru su mi greškom za jednu parcelu stavili rok zakupa do 31.12.2023. I sad e agrar je tako povukao podatke i tek sad sam primetio da i u setvenoj strukturi koju sam uzeo pre desetak dana stoji tako.Pogrešili su pri unosu nisam obratio pažnju do obnove registracije sada preko e agrara.
Pitanje je kako sada da to izmenim, ugovor imam kod sebe i piše lepo da važi do 2026.Da idem na izmenu?
Ili bolje da čekam da prodje sad prijava za subvencije pa kasnije to da odradim da ne zabrljam nešto?
 
Matkoviczoran1 i ja isto kao ti tako sve ok a ja u pasivnom statusu bio u trezoru u Pančevu tamo je gazdinstvo aktivno .Sanas sam doboi operatera na taj broj sa eagrara i kaže da će do kraja nedelje proraditi i opcija gde stoji pasivno da se zameni za aktivno

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
To sami treba da menjamo ili ce oni to da rade?
 
Od jutros se pojavila rubrika svinje, sada čekam da se pojavi rubrika goveda pa da rešavam šta nisam.Biće to izgleda sve u redu samo treba da se sačeka.
 
Juce sam usao u eagrar ali nisam dobio ni jednu parcelu ,pokusao sam da ubacim parcele ali nije hteo da ih primi.Sta moze da bude pogresno ili sam ja pogresio ili e agr. ne radi.
 
I jos da pitam imam jednu krmacu do sada je nisam upisivao u trezor na stocarstvo da li je sada moram upisati.
 
Juce sam usao u eagrar ali nisam dobio ni jednu parcelu ,pokusao sam da ubacim parcele ali nije hteo da ih primi.Sta moze da bude pogresno ili sam ja pogresio ili e agr. ne radi.
Parcele u katastru moraju da imaju jmbg vlasnika upisano u katastru, da bi bile vidljive na e-agrar.

katastar zakazivanje termina

Mozes preko ovog linka zakazati termin ili putem broja tel. Imas broj malo unazad u temi.
 
Piše samo ime i prezime
BPG nema / i sve je blokirano ništa ne može da se radi.
Šta bi to moglo biti?
 
Poštovane kolege.
Zna li ko kako će se u buduće rešavati podsticaji vezani za genetiku (najavljenih 30000 dinara po grlu). Da li će i dalje "matične službe" slati dokumentaciju potrebnu za ostvarivanje subvencije ili ćemo to raditi lično mi proizvodjači, kako je i bilo najavljivano na početku zasnivanja eagrara. U mom kraju matične službe pozivaju proizvodjače da im se dostavi potrebna dokumentacija kao i ranijih godina. Ako neko zna nešto o ovoj temi neka napiše koju reč.
Unapred hvala !!!

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
thumbnail_eAgrarLogo_s.png


Poštovanje evo jedan mali doprinos od mene za ovaj deo foruma:

Uskoro će biti omogućena opcija "Izvod iz registra poljoprivrednih gazdinstava".

Što se tiče da li će trebati da se podnosi ponovo "Zahtev za ostvarivanje prava na osnovne podsticaje u biljnoj proizvodnji" čeka se javni poziv i dalje instrukcije.
eAgrar-eRPG.png
 
thumbnail_eAgrarLogo_s.png


Poštovanje evo jedan mali doprinos od mene za ovaj deo foruma:

Uskoro će biti omogućena opcija "Izvod iz registra poljoprivrednih gazdinstava".

Što se tiče da li će trebati da se podnosi ponovo "Zahtev za ostvarivanje prava na osnovne podsticaje u biljnoj proizvodnji" čeka se javni poziv i dalje instrukcije.
Kad ce biti dostupna opcija "Registracija novog gazdinstva" preko eAgrara ? :D
 
Nazad
Vrh