E-Agrar

@dukej Danas sam ih ja zvao prvi put na taj broj i dobio sam operatera nakon 15ak minuta,ja sam isao 2 pa 0 .Posle smo pricali preko sat vremena i na kraju dobio 2 email-a da njima pisem koji problem imam ....
Inace do 8 uvece rade,pa i subotom,tako mi rekli ...
 
@Bane1986 Ne mogu da stampam,stampac ne moze da se poveze sa racunarom jer ne valja driver ....ne mogu naci nikako driver za njega trazio sam ceo dan,previse je star stampac i valjda nema podrske za njega vise.Nzm kako drugacije da osposobim stampac,moracemo nov stampac i skener kupovati za eagrar :LOL: .
Inace slikao sam tako licnu kartu ocitanu kao sto sam objasnio i na jedno gazdinstvo mi to prihvatio,na drugo nije,tj i dalje mi stoji zutim uokviren tekst gde pise :Промењена адрeса седишта је у процесу провере од стране Регистратора,itd itd...
Stvar je u tome sto na drugo gazdinstvo mi to ne prikazuje .....kako je tamo uspela slika stampane licne karte a ovde nije mi nije jasno.
Ne moras zbog toga kupovati stampac i skener. Otidji u bilo koju fotokopirnicu da ti ocitaju lk. Snimi mobilnim taj papir i onda imas mogucnost preko QR koda da ga dodas na e agrar.
 
Otvorim danas eAgrar, ono par crvenih oznaka.

Prva je zato što ne piše opština kod podataka o sedištu gazdinstva. Upišem opštinu, traži mi ličnu kartu, ili da slikam ili da prosledim iz kompa pdf. Lakše mi je bilo ovo drugo, skenirao lk u pdf i otpremio u eAgrar, izađe poruka uspešno (nešto tako).

Druga je da fali JMBG zakupodavca. Ja nađem fotokopiju ugovora o zakupu overenu kod notara (original sam bio predao u trezor i taj zakup još traje) i tamo piše jmbg zakupodavca. Prepišem taj broj u eAgrar i on prihvati bez traženja dokaza (slike lične karte).

Znači za izjavu da je mesto Srbobran u opštini Srbobran treba dokaz, a JMBG zakupodavca mi veruju na časnu reč... 🤪

A problem dodavanja nove parcele gde pored valsnika postoji i plodouživalac i dalje ne mogu da rešim. Pomoć preko telefonskog poziva je nemoguće ostvariti, a ni PSS ne može da mi pomogne.
Ja imam ugovor sa plodouzivaocem i stavio njegov jmbg i sve u redu.
 
Aaa, upravo sam uspeo da dobijem operatera na 0800 106 107. Ljubazno neko devojče mi je sve objasnila. Jeste da mi se to objašnjenje ne sviđa ali sad šta je tu je, bar znam šta da radim.
 
Ma ja slucajno na jednu parcelu u zakupu stavio zenin jmbg i nije pravio problem tek kasnije sam skontao pa menjao

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Matkoviczoran1 i ja isto kao ti tako sve ok a ja u pasivnom statusu bio u trezoru u Pančevu tamo je gazdinstvo aktivno .Sanas sam doboi operatera na taj broj sa eagrara i kaže da će do kraja nedelje proraditi i opcija gde stoji pasivno da se zameni za aktivno

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Ljudi ja vec 2 3 dana imam problem sa logovanjem u eupravu, da li jos neko ima tih problema ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Danas stiglo resenje od Sluzbe za katastar za caletov jmbg.Zahtev podnet 23.03.2023 i ima rok od 10 dana da uplati rep.admin.taksu u iznosu od 900din.a prilikom podnosenja zahteva je isto naplacena taksa od 330 dinara.Pozdrav za forumase...
 
@Arkadije Instaliraj Celik. U njemu imas opciju stampaj. Ides na to pa za stampac izaberes print to pdf. I lepo ti sacuva fajl na racunaru. Posle samo aploudujes taj fajl i resen problem.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Hteo sam na kevu da otvorim gazdinstvo, promenila je adresu i otvorila hid ima nesto zemlje na sebi, e sad pitanje da li moze preko e agrara i kako
 
Nazad
Vrh