E-Agrar

Lepo je to zamisljeno ali trebalo je ove godine da to bude probno pa tek od sledece gidine da sve prebace na eagrar,malo ce kasniti sa subvencijama a nekima te subvencije puno znace

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Znajući naš mentalitet ili mentalitet velike većine ,opet bi dočekali zadnji dan .Bolje je ovako ,u hodu ispravljati i rešavati .
 
Misliš na Huawei? Mozeš da skineš aplikaciju u APK formatu na komp pa da je ubaciš na tel. Takodje postoje aplikacije koje prave virtaulnu mašinu na telefonu i omogućavaju korišćenje Google play-a. Ovo drugo ti je jednostavnije. Trebalo bi da funkcioniše. Ako je to tvoj problem javi se da ti napišem šta da radiš.

Verovatno to muči mnoge. Što bih neko kupovao drugi telefon samo za to, ako može da se reši da može i na Huawei...
Napiši postupak da svi vide.
 
Petre Perrovicu danas sam pristupio E Agraru i prevukao je sve parcele iz trezora sam. Samo mi je na parcele u zakupu trazio JMBG zakupodavca. Na parcelama gde ima vise suvlasnika upisivao sam samo 1 jmbg. Da li je to dovoljno?
 
Jel mogu nove parcele da se ubacuju sad u strukturi?AKo se napravi sad novi ugovor o zakupu?Jel se dobije za nove parcele subvencije sad ili tek sledece godine?Pre je bilo u trezoru da moze da se podnese do 30.sept novi zakupi da bi se sledece godine dobile subvencije, eh sad po novom ne znam ne pise nigde do kad je rok da se ubacuju nove porcele ili je ostalo isto pravilo kao sto je bilo u trezoru do 30.09 mogu samo da se ubacuju nove parcele?!
 
malo sale iako je prosao prvi april

jel ministarstvo potpisalo saradnju sa nekim proizvodjacem stampaca posto kako stoje stvari i to ce nam biti potrebno u buducnosti
pa da mi poljoprivrednici imamo popust na kupovinu :ROFLMAO:
naprimer kao kod @olalija na Milwoki alate :)
 
Petar_Petrovic, ако може било какав одговор у приватној преписци био бих захвалан...
 
malo sale iako je prosao prvi april

jel ministarstvo potpisalo saradnju sa nekim proizvodjacem stampaca posto kako stoje stvari i to ce nam biti potrebno u buducnosti
pa da mi poljoprivrednici imamo popust na kupovinu :ROFLMAO:
naprimer kao kod @olalija na Milwoki alate :)
Ako nemate štampač imate mogućnost da preuzmete fajl.pdf pa prebacite na USB Flash pa odete tamo gde ima (Fotokopirnica itd...).
 
Petre Perrovicu danas sam pristupio E Agraru i prevukao je sve parcele iz trezora sam. Samo mi je na parcele u zakupu trazio JMBG zakupodavca. Na parcelama gde ima vise suvlasnika upisivao sam samo 1 jmbg. Da li je to dovoljno?
Pored JMBG priložite ugovore, očitane lične karte i papire iz eKatastar nepokretnosti.
 
Nazad
Vrh