E-Agrar

E Petre sad drugo pitanje,prilozio sam ugovor o ustupanju,licna karta zene i moja. I sad ajd da te poslusam pa skinuo sam sa ekatastra pa i to da prilozim a ono kad otvorim opciju da prilozim tamo stoji stavka katastar_moj broj parcele ali ne u pdf formatu ali xlm pa ja stavio i to sto sam skunuo ali u pdf formatu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
до 15,05 су пријаве за директна давања након тога иде обрада од месец месец и по дана,што значи да паре неће лећи на рачуне до краја јуна и почетка јула месеца.
 
Do nove godine ce biti sigurno,sad jul,oktobar,decembar,sve je to isto :ROFLMAO: ....A prvo zurba ovo ono,svi digli paniku oko tog eagrara,sad ispadne da imamo vremena na pretek.
 
Pre je bio rok od 01.03 za podnosenje za biljnu proizvodnju pa mogli su dati i sad a do sledece godine bi valjda i proradio eagrar kako treba

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
E Petre sad drugo pitanje,prilozio sam ugovor o ustupanju,licna karta zene i moja. I sad ajd da te poslusam pa skinuo sam sa ekatastra pa i to da prilozim a ono kad otvorim opciju da prilozim tamo stoji stavka katastar_moj broj parcele ali ne u pdf formatu ali xlm pa ja stavio i to sto sam skunuo ali u pdf formatu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Za tu opciju da sačuvate u .pdf a ne u .xlm morate da imate na računaru instaliran bilo koji program za čitanje pdf ekstenzije (Foxit Reader je dobar)
 
Omogućeno vam je da uzmete potvrdu o aktivnom gazdinstvu.

Fajl vam stiže u eSanduče na vašem eUprava nalogu.

*Kada odete na eSanduče biće vam ponuđeno da li želite da prihvatite otvaranje fajla ili ne.

Napomena: Kada odete na еУправа kliknite na Моја еУправа izaberite opciju Пријава, Пријава preko Мобилнe апликацијe
Srdačan pozdrav.
Potvrda-o-aktivnom-gazdinstvu5ece0fb6c01345a7.png
 
Poslednja izmena:
Evo ja sam vec preuzeu, sa tri klika ....
navedes razlog u rubrici i posalje se u E sanduce, kod E uprave , otvoris i moze da se stampa odmah!
Hvala Petre!
 
Pre nedelju dana sam promenio mobilni telefon od tada ne mogu da udjem u e agrar stalno pojavljuje da je došlo do greške.
U pošti su mi rekli da obrišem aplikaciju i da je ponovo instaliram i da li mi novi kjuar kod ali ni tada ne može da se otvori.
Na po četku sam obnovio gazdinstvo negde 22.3. Ali sada ne mogu da otvorim da bih aplicirati za subvenciju.
Da li se menja ID broj ili ima neki drugi način?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Omogućeno vam je da uzmete potvrdu o aktivnom gazdinstvu.

Fajl vam stiže u eSanduče na vašem eUprava nalogu.

*Kada odete na eSanduče biće vam ponuđeno da li želite da prihvatite otvaranje fajla ili ne.

Napomena: Kada odete na еУправа kliknite na Моја еУправа izaberite opciju Пријава, Пријава preko Мобилнe апликацијe
Srdačan pozdrav.
Potvrda-o-aktivnom-gazdinstvu5ece0fb6c01345a7.png
Ovo što stigne u e sanduče nije overena potvrda, na stranici piše da kad podneseš zahtev za izdavanje potvrde u e sanduče stiže overena potvrda ali meni nije stigla overena
 
@PetarPetrović
Nešto ne radi kako treba.
Prvo je bila ispravka prebivališta pošto nam opština nije bila vidljiva ,sada nam mesto na potvrdi nije vidljivo.
https://ibb.co/K6rn9qT]
[/URL][/URL][/URL]
IMG-20230403-073059.jpg
[/URL][/url]
Greške su ispravljene
@PetarPetrović
Nešto ne radi kako treba.
Prvo je bila ispravka prebivališta pošto nam opština nije bila vidljiva ,sada nam mesto na potvrdi nije vidljivo.
https://ibb.co/K6rn9qT]
[/URL][/URL]
IMG-20230403-073059.jpg
[/URL][/url]
Greške su ispravljene (Skinite ponovo)
 
Nazad
Vrh