E-Agrar

Otisao u huavei ap store i skinuo aplikaciju gspase i onda u njoj imas gugl prodavnicu i tu sam skinuo consent aplikaciju i otvorio je. I onda kad hocu otvorim ikonu g spase i tu se nalazi consent i sta god hoces od gugla da imas
 
Rad na portalu eUprava gde će verovatno biti i link za eAgrar je baziran na JMBG-u lica koje se prijavljuje, na taj način se napravi veza da li sa PIB-om ili JMBG-om polj.gazdinstva, ne znam na koji način će da se upare podaci ali bi kod logovanja trebalo da se pojavi ekran na kome ćeš izabrati da li ćeš da radiš za PIB ili JMBG.
Ako koristiš portal eUprava znaš o čemu pričam, sa jednim nalogom koji kreiraš kada se prvi put prijavljuješ sa sertifkatom ćeš (najverovatnije) moći sve da završiš.
Ne znam da li sam bio najjasniji ali mogu kada budem imao malo vremena da napišem kako sve to funkcioniše, kreiranje naloga na eUprava sa sertifkatom i koji preduslovi moraju pre toga biti ispunjeni.
Hvala na pojašnjavanju.
Koristim e upravu, e poreze itd...
Kad bolje razmislim i na e poreze se loguješ ličnom imaš sekcija za fizičko lice, pravno itd...
Nadam se da će tako i e agrar funkcionisati.
 
Јел успео неко преко ЦонсентИД на моб.да се региструје?Код мене кад унесем пин ,ид корисника и регистрациони код врти једно 15 мин и напише грешка и да покушам поново.Поновним поступком се дешава опет све исто.
 
Ево прошло је после пар покушаја.Апликација јесте мало саката али ево ради пише да регистрација важи до 31.1.2026год.
 
Poslednja izmena:
I kod mene isto nece da ucita, probao sam 10-tak puta i isto posle izbaci gresku, kasnije cu ponovo probati.
Podigao sam danas hvala u svakom slucaju na odgovoru.

Pitam radnicu na salteru sta dalje kako ce ici kada se prijavim samo je slegla ramenima i rekla ne zna se nista, idi kao i do sada u trezor, samo ti je bitno da si uzeo kod...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Јел успео неко преко ЦонсентИД на моб.да се региструје?Код мене кад унесем пин ,ид корисника и регистрациони код врти једно 15 мин и напише грешка и да покушам поново.Поновним поступком се дешава опет све исто.
Mozel li da mi objasnis sta ti je pin kod. Ja dobio samo ID korisnika i registracioni kod.
 
Meni na telefonu stalno izbacuje gresku u aplikaciji a kada se ulogujem preko browera pise da mi je ConsentID aplikacija aktivna.
 
Mozel li da mi objasnis sta ti je pin kod. Ja dobio samo ID korisnika i registracioni kod.
Прва ставка кад покренеш апликацију је унос пин кода од 6 цифара које ти одредиш и унесеш,после идеш ова друга два параметра за регистрацију.Сваки следећи пут кад покренеш ЦонсентИД тражиће ти тај пин ,дође му као нека лозинка.
 
Zasto nece da mi doda ID?
Skeniram kod ucitava nekad 10 min nekad 5 sekundi i onda samo izbaci da pise greska.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zasto nece da mi doda ID?
Skeniram kod ucitava nekad 10 min nekad 5 sekundi i onda samo izbaci da pise greska.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
I meni neće ComsentID da učita QR kod, doduše generisan je preko E uprave, probao sam i da ga odštampam ali skenira ga i prijavi grešku....
 
Verovatno brljavi server jer je preopterećen pa odbija skeniranje.
Kod mene je takođe generisan preko eUprave i odradio sam skeniranje za par sekundi.
 
А је л' неко прошао "путем којим се ређе иде": искористио ону другу могућност да се региструје на е-аграр путем ПЦ-ја, тј. кућног компјутера?
 
Nazad
Vrh