E-Agrar

Moze preko mobilnog telefona umesto LK valjda..
Ma ok je to ali u mojoj situaciji jedna lična karta treba da pokrije i gazdinstvo na ime i na PR preduzeće.
Kod nas 9-og februara mislim ce biti predavanja u vezi E-Agrara,dolaze iz PSS-a.
Ajde molim te ako ideš pitaj ovaj moj slučaj.
Znači da ponovim imam gazdinstvo na ime (fizičko lice) i gazdinstvo na PR radnju koja je na moje ime.
Kako da napraviš nalog za gazdinstvo za radnju, istom ličnom kartom ili drugačije.

Na mailu iz eagrara ne odgovaraju naravno...
 
Ma ok je to ali u mojoj situaciji jedna lična karta treba da pokrije i gazdinstvo na ime i na PR preduzeće.

Ajde molim te ako ideš pitaj ovaj moj slučaj.
Znači da ponovim imam gazdinstvo na ime (fizičko lice) i gazdinstvo na PR radnju koja je na moje ime.
Kako da napraviš nalog za gazdinstvo za radnju, istom ličnom kartom ili drugačije.

Na mailu iz eagrara ne odgovaraju naravno...
Sve će ići preko istog elektronskog potpisa. Da bi funkcionisalo za preduzetničke radnje Eagrar mora biti povezan sa Agencijom za privredne registre
 
Kod nas sutra dolaze iz polj.stanice,ko oce ode i oni to adrade za 5 min.
Ja ne znam ljudi sto dižete paniku oko ovakve sitnice,lična karta ovako-onako,aplikacia i bla bla bla.svi ce odraditi,nece niko zakasniti,opušteno.
 
Nesto me buni, ako se odradi registracija preko telefona, preko concentid, da li mogu da pristupam profilu kasnije preko racunara, a da mi telefon nije pri ruci? Verovatno treba da bi se potvrdio identitet, ili mozda ne?
 
Mozes preko racunara ali na telefonu moras da potvrdis prijavu. Dakle moras telefon imati pri ruci. Za ovo oko fizickih lica ili pr, ima na eupravi da se izabere gradjani, privreda, ili drzava. Mozda tu bude odvojeno, a da se koristi isti nalog.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
E agrar jos uvek ne postoji. Ko zna i kad ce da ga naprave, a kamoli rokovi.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ja sam evo sada skinuo, telefon je Huawei P10 lite iz 2017 radi normalno.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mislim da huawei ima gugl do 2020 ako se nevaram a da kasnije verzije nemaju jer moj p30 lite iz 2020 ima a sinov iz 2021 p40lite nema podršku za gugl.
 
Nazad
Vrh