E-Agrar

Ma ok je to ali u mojoj situaciji jedna lična karta treba da pokrije i gazdinstvo na ime i na PR preduzeće.

Ajde molim te ako ideš pitaj ovaj moj slučaj.
Znači da ponovim imam gazdinstvo na ime (fizičko lice) i gazdinstvo na PR radnju koja je na moje ime.
Kako da napraviš nalog za gazdinstvo za radnju, istom ličnom kartom ili drugačije.

Na mailu iz eagrara ne odgovaraju naravno...
Rad na portalu eUprava gde će verovatno biti i link za eAgrar je baziran na JMBG-u lica koje se prijavljuje, na taj način se napravi veza da li sa PIB-om ili JMBG-om polj.gazdinstva, ne znam na koji način će da se upare podaci ali bi kod logovanja trebalo da se pojavi ekran na kome ćeš izabrati da li ćeš da radiš za PIB ili JMBG.
Ako koristiš portal eUprava znaš o čemu pričam, sa jednim nalogom koji kreiraš kada se prvi put prijavljuješ sa sertifkatom ćeš (najverovatnije) moći sve da završiš.
Ne znam da li sam bio najjasniji ali mogu kada budem imao malo vremena da napišem kako sve to funkcioniše, kreiranje naloga na eUprava sa sertifkatom i koji preduslovi moraju pre toga biti ispunjeni.
 
Ako te ne mrzi napiši kada stigneš.Kreirao sam nalog na eUpravi, dobio potvrdu putem e-mail da je aktiviran nalog.To sve sam odradio za nekoliko minuta, jedino me je kreiranje lozinke malo više uposlilo.Juče sam odradio i eAgrar u pošti i sada čekam.
 
Ako te ne mrzi napiši kada stigneš.Kreirao sam nalog na eUpravi, dobio potvrdu putem e-mail da je aktiviran nalog.To sve sam odradio za nekoliko minuta, jedino me je kreiranje lozinke malo više uposlilo.Juče sam odradio i eAgrar u pošti i sada čekam.
Hoću, najverovatnije danas popodne ali još uvek ne znam kako će raditi eAgrar, moja pretpostavka da će možda biti vezan za portal eUprava ako ne bude onda će biti nešto poput faktura
 
Био до ЗДК у граду, одрадио регистрацију преко моб телефона са consentID апликацијом...одрадили смо то све за пар минута, сад ме интересује који је следећи корак, претпоставам да треба ићи на еАграр и тамо наставити даљу регистрацију или шта већ?
 
Ја сам мислио да има нека друга апликација, па да се преко ове тамо улогије и одради следећи корак. Значи за сада је само ово и то је то...добро бар смо један корак одрадили...

Хвала на обавештењу друг
 
Ја сам мислио да има нека друга апликација, па да се преко ове тамо улогије и одради следећи корак. Значи за сада је само ово и то је то...добро бар смо један корак одрадили...

Хвала на обавештењу друг
https://eagrar.gov.rs/
"Нови информациони систем еАграр који ће са радом почети на пролеће 2023. године" :unsure:
 
Ako sam dobro razumeo ministarku, aplikacija će proraditi marta a subvencije aprila.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Ovaj consentID, jel moze da se koristi uz pomoc koda za vise lica…? neznam ni jednu aplikaciju sa logovanjem radi iskljucivo za jednu osobu…
 
Ovaj consentID, jel moze da se koristi uz pomoc koda za vise lica…? neznam ni jednu aplikaciju sa logovanjem radi iskljucivo za jednu osobu…
Ne, ali je neko pomenuo kloniranje aplikacije, pa ne bi bilo lose ko je to vec radio da napise kako, korak po korak.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Trebam starom da resim isto to a ima jos kandidata koji ce trebati da im se pomogne…
Na svim portalima postoji sistem ovašćenja gde jedno lice ili zakonski zastupnik PIB-a može da drugom licu dodeli ovlašćenje, uslov da fizičko lice dodeli ovlašćenje je da bude registrovano na tom portalu (eUprava, eFakture, ePorezi...)
U tvom slučaju ćeš verovatno moći da radiš za više lica ali će Oni pojedinačno morati da otvore naloge pa će po prijavljavanju tebe ovlastiti.
(Ovo je sve pretpostavka ako portal eAgrar bude tako radio, svi ostali portali koje sam gore nabrojao rade i po sistemu ovlašćenja)
 
Ja imam p 40 lite i imam gugl ali nemam aplikaciju play pod, vec njegovu neku ap galeri, e sad da li preko nje može da se nadje, probacu pa javim
 
Moze i Huawei p 40 lite, skinuo aplikaciju sa ap galeri, G space, i preko nje otvorio gugl play, mislili su da oni mogu nas Kineze da za..bu😂😂😂😂😂😂
 
Nazad
Vrh