E-Agrar

@bikacan Ja kad se prebacujem sa gazdinstva,prvo se izlogujem,zatim zatvorim browser (chrome) ,izvadim licnu kartu iz citaca (logujem se preko kompa i licne karta naravno),i zatim pokrenem ponovo broswer,ubacim licnu kartu i onda login na drugo gazdinstvo.Verovatno ne mora bas ovim redom ali moras browser zatvoriti izmedju prijavljivanja na gazdinstva.
 
"Potvrde o aktivnom statusu počinju sa izdavanjem na platformi eAgrar danas ili sutra najkasnije, takodje imacemo opciju da po BPG moze svako da proveri status gazdinstva.
Sto se tice institucija, APV ili JLS, oni mogu i po sluzbenoj duznosti da traze potvrde o statusu gazdinstava, tako da nece biti problem oko podsticaja vezano za tu statusnu dokumentaciju."
Za prvo ste u pravu (Ako bude sve kako treba biće tako)
Za drugo je već omogućeno Moj komentar
 
Prijavljujemo se preko aplikacije a jedan kompjuter hoće da se odjavj, a na drugom sam morao da ga ugasim pa upalim ponovo...

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Za prvo ste u pravu (Ako bude sve kako treba biće tako)
Za drugo je već omogućeno Moj komentar
I dalje dobijam pitanja ljudi koji planiraju da otvore posebna gazdinstva na nekog clana porodice kada ce to biti omoguceno ?
Neki su zvali trezor (ili bili tamo licno nisam siguran) i rekli su im da to sad ide preko eAgrara ali ta opcija ne radi koliko smo videli..
 
što se tiče odjave sa jednog gazdinstva i prijave na drugo, npr na Google Chrome sam to rešio tako što otvorim Novi Privatni Prozor, tj Nova kartica bez arhiviranja ili kako se već gde zove.
 
Jel ima neko od vas namenski racun za gazdinstvo u creditagri cole banci?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@petre Kod proizvodnje kuk secerca , sta staviti pod tip proizvodnje konvencionalna ili organska?
Mislim ne prskam ga, iskljucivo motika, setva standardnom sejalicom, branje rucno.
Da li to moze posle da se ispravi ako pogresim?
 
@petre Kod proizvodnje kuk secerca , sta staviti pod tip proizvodnje konvencionalna ili organska?
Mislim ne prskam ga, iskljucivo motika, setva standardnom sejalicom, branje rucno.
Da li to moze posle da se ispravi ako pogresim?
Stavite organska kada kažete da ga ne prskate (U svakom trenutku može da se ispravi i ako kliknete obnovi poljoprivredno gazdinstvo).

*Kako ste ranije stavljali (Tražili pod šifarnikom biljne proizvodnje) tako stavite i sada.

Samo prepišite kao ranije što ste stavljali tako i sada odradite
Strana-5..png
 
Poslednja izmena:
Mislim da nije organska proizvodnja .Da li ga seješ na parcelu koja se nikada ne prska ,nikada ne đubri sa veštačkim đubretom ?
 
@petre Kod proizvodnje kuk secerca , sta staviti pod tip proizvodnje konvencionalna ili organska?
Mislim ne prskam ga, iskljucivo motika, setva standardnom sejalicom, branje rucno.
Da li to moze posle da se ispravi ako pogresim?
Nije to organska, za organsku moras da imas sertifikat ( ne sme par god pre hemija i vestak, tampon zona i ostale gluposti)...
 
Kao neko je dobio pa me zanima jel nesto nisam dobro obnovio ili sta

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Petre jel tu znas nesto o tome? Sms obavestenju da je gazdinstvo obnovljeno?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Izvinjavam se na dezinformaciji,nema nikakvih sms potvrda to neko ko im sredjivao za eagrar pa slikao to za obnovu i poslao im

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh