E-Agrar

U vezi Lične karte. Je l mora da se skenira/očita, pa se slika? Ili može onako direkt Ličnu kartu da se slika sa obe strane?
 
U vezi Lične karte. Je l mora da se skenira/očita, pa se slika? Ili može onako direkt Ličnu kartu da se slika sa obe strane?
Poštovanje g. @N_emanja

Ako vam je lična karta biometrijska očitajte je pa onda odštampajte (Ako imate skener iskenirajte taj odštampani papir), pa ubacite fajlove (Kliknete dodaj dokument preko računara, odete u folder gde vam je skener odredio obično je to File Explorer, My documents, Scan ).

Ako vam lična karta nije biometrijska uslikajte obe strane i dostavite slike

Napomena: sve ovo može da se odradi i preko telefona pa niste u obavezi da samo preko računara dostavite potrebne fajlove. (Kliknete dostavi preko telefona pa zatim se pojavi QR kod, pa onda kliknete na taj kod i priložite fajlove). Podržani formati fajlova su .jpg i .pdf

Što se tiče logovanja preko telefona:

1. Posetite adresu eAgrar-eRPG (https://erpg.eagrar.gov.rs/)
2. Kliknete na Пријави се
3. Otvaravam se eid.gov.rs
4. Upišete vaš email
5. Kliknete na Пријавите се
6. Stiže vam obaveštenje od aplikacije ConsentID
7. Ukucate vaš pin kod
8. Prihvatite zahtev koji je poslao eAgrar-eRPG i to je to dalje znate i sami.


Srdačan pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Tako samo i ja radio,u pdf-u i zatim poslato,ali mi jos uvek nisu prihvatili to ,ima nekoliko dana kako sam poslao pdf licne karte.Stoji mi ono obavestenje zutim oznaceno da se kao ceka potvrda podataka,ili kako vec pise ....
 
Tako samo i ja radio,u pdf-u i zatim poslato,ali mi jos uvek nisu prihvatili to ,ima nekoliko dana kako sam poslao pdf licne karte.Stoji mi ono obavestenje zutim oznaceno da se kao ceka potvrda podataka,ili kako vec pise ....
Poštovanje g. @Arkadije

Validiranje podataka zna da potraje. Pošto dopisi se šalju MUP-u , Katastru i bankama pa dok dođe odgovor treba da se čeka.

NE brinite ništa biće vam potvrđeno sve.

*Pogledajte još jednom Прилози (Dodajte i .jpg preko telefona).

Srdačan pozdrav.
 
Svi koji su uspeli da odrade celu proceduru registracije i obnove gazdinstva treba da provere stanje na svakih par dana. Meni je odjednom iskočilo da nije navedena opština prebivališta, ali jeste mesto. Ne sećam se da li sam unosio u E agrar, mada bi sistem trebao automatski da povuče sa E uprave. Svakako dobar razlog da se zbog gluposti ostane bez novca.
 
Svi koji su uspeli da odrade celu proceduru registracije i obnove gazdinstva treba da provere stanje na svakih par dana. Meni je odjednom iskočilo da nije navedena opština prebivališta, ali jeste mesto. Ne sećam se da li sam unosio u E agrar, mada bi sistem trebao automatski da povuče sa E uprave. Svakako dobar razlog da se zbog gluposti ostane bez novca.
Poštovanje g. @G79 to je na samom početku trebalo da se uradi pošto je ta kolona bila prazna (Da se stavi Opština/Grad).

Srdačan pozdrav.
 
Registracija je prošla, nije bilo crvenog uzvičnika, tek danas sam primetio. Naravno da sam popunjavao sve, mislim da drugačije ne bi bila prihvaćena registracije.
 
Ne pratim temu redovno.... Kako je kolega došao do ovoga:
Gledam sada bas izgled i proceduru prijave za subvencije po hektaru. Za razliku od prva dva koraka, tj registrovanja, izdavanja parametra, pristupanja eagraru, ubacivanja setvene strukture i generalija, prijava za hetare je bukvalno u 3-4-5 koraka.


https://postimages.org/]

[/URL][/URL][/URL][/URL]
2.jpg
[/URL]

[/URL][/URL][/URL][/URL]
3.jpg
[/URL]

[/URL][/URL][/URL][/URL]
4.jpg
[/URL]

[/URL][/URL][/URL][/URL]
5.jpg
[/URL]

[/URL][/URL][/URL][/URL]
6.jpg
[/URL][/url]
 
obnova gazdinstva je uradjena

svakako i pored ovih crvenih uzvicnika,pise da je obnavljeno tog datuma kad sam i resavao

gledam sad kod mene je nedostajalo pod Sediste kolona opstina/grad pa sam slikao licnu kartu,sreca pa nije sa cipom pa sam slikao i prebacio lagano

sad moram da cimam komsije kojima sam uradio e agrar ako imaju LK sa cipom da je negde ocitaju da mogu da im uradim,posto verovatno da je to svuda sad problem :)
 
obnova gazdinstva je uradjena

svakako i pored ovih crvenih uzvicnika,pise da je obnavljeno tog datuma kad sam i resavao

gledam sad kod mene je nedostajalo pod Sediste kolona opstina/grad pa sam slikao licnu kartu,sreca pa nije sa cipom pa sam slikao i prebacio lagano

sad moram da cimam komsije kojima sam uradio e agrar ako imaju LK sa cipom da je negde ocitaju da mogu da im uradim,posto verovatno da je to svuda sad problem :)
Poštovanje g. @Lule28 da biće problem kod svakog (Kod svakog će biti ⚠️) pa sada morate da ih pozovete da im sredite to.
 
gledam sad kod mene je nedostajalo pod Sediste kolona opstina/grad pa sam slikao licnu kartu,sreca pa nije sa cipom pa sam slikao i prebacio lagano
Исти случај је био и код мене, с тим што ја имам личну са чипом, са којом сам се и улоговао на сајт. Оно што сам ја урадио је да сам отворио "Челик", па уместо физичким штампачем, "одштампао" податке из личне карте у .xps формату ("Микрософтов" пандан .pdf формату), али сајт није подржао тај формат када сам покушао да га аплоудујем. На неким онлајн конвертерима сам за пар минута тај .xps фајл са подацима из моје л.к. конвертовао у .pdf и .jpg формат и аплоудовао овај последњи. Није било проблема и добио сам дијалог прозор са обавештењем да је све прошло ОК.

Видећу за неко време да ли ће се појавити још нека ставка у подацима са црвеним троуглићем са ускличником.
 
Da li telefon sa aplikacijom Consent mora da ima karticu i aktivan broj?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh