E-Agrar

kod nas samo u glavnoj posti moze da se uzme kod,svratio do mojih u lokalu i blizu mi postica kaze samo glavna izdaje..mada reg sam na eupravu zbog pasosa za klince letos

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Kojoj PSSS pripadas? Jagodini? Tamo mora da moze da se sve zavrsi.

Znam provereno da PSSS Kragujevac svaki dan ima minimum jednog coveka koji dezura po svim opstinama. Znaci, ne samo da su u sluzbi vec i u ostalih 7 Opstina
 
Kojoj PSSS pripadas? Jagodini? Tamo mora da moze da se sve zavrsi.

Znam provereno da PSSS Kragujevac svaki dan ima minimum jednog coveka koji dezura po svim opstinama. Znaci, ne samo da su u sluzbi vec i u ostalih 7 Opstina
ne imamo kod nas glavnu u Paracinu i dve manje po gradu,reko mi samo glavna moze to da ti izda.. ma ne zurim ovih dana cu otici

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ne imamo kod nas glavnu u Paracinu i dve manje po gradu,reko mi samo glavna moze to da ti izda.. ma ne zurim ovih dana cu otici

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Govorim samo o poljoprivrednim strucnim sluzbama. Sve su aktivirane i svaki savetodavac ima admin pristup da te registruje na eupravi i da ti izda parametre za ConsentID
 
Govorim samo o poljoprivrednim strucnim sluzbama. Sve su aktivirane i svaki savetodavac ima admin pristup da te registruje na eupravi i da ti izda parametre za ConsentID
aha nisam te razumeo,onda Jagodina za ovaj kraj nas je zaduzena za to.. ma ja sam registrovan na eupravi letos zakazivao za klince pasose i morao da se ubacim..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Cim je na yt, mora da je istina. Evo idem odmah u mup i brisem consent. Pogledao sam 2 min video i bilo mi je dosta odmah posle dela gde objasnjava da zbog ocene od 2.9 nije hteo ni da pokusa...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
auu moracu laptop da kupim specijalni samo za ovo i da kupim citac l karte,otvorim nov mail nalog i sve u k... na kraju... sto kaze Kiraj kome verovati,kao da ce da pravimo S600

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ubi se danas tražeći e agrar na e upravi kad ga tamo nema još, i to sam saznao ne na sajtu e agrara nego ovde u komentare.
Sve naopako rade, umesto da bude na e upravi a nadogradnja da bude na mob telefon oni kontra....
Elem kako će biti regulisano gazdinstvo registrovano na preduzetnika?
Ja imam gazdinstvo na fizičko lice (sebe) i gazdinstvo na PR svoj.
Ok za sebe imam ličnu kartu ali PR kako da unese i pristupi svom gazdinstvu.
 
Mislim da mora licno..

Inace, pitao sam postara pre neki dan kaze kod nas u selu u posti jos uvek nisu krenuli da rade izdavanje ID-jeva, dobili su sva uputstva i znaju sta treba ali redovno pada neki sistem iz koga treba da citaju to pa cekaju da proradi lepo da ne zamajavaju ljude..
 
Sutra cu ici u grad i pokusati da podignem za supruginog dedu pa javljam moze li.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh